Nakarm do syta bezdomne zwierzaki!

REKLAMA
Do 9 grudnia w Krakowie trwa przedświąteczna zbiórka dla bezdomnych zwierząt. Cztery lokalne organizacje zrzeszyły się, prowadząc akcję #KarmieDoSyta, w której wszyscy bez wyjątku mogą pomóc potrzebującym czworonogom!
REKLAMA

Razem można więcej i to właśnie udowadniają krakowskie organizacje, że nie są to słowa rzucone na wiatr! Czworonożni Przyjaciele – pomoc na miarę możliwości, Karmimy Wiedzą, Psim Targiem oraz Krakwoof połączyły swoje siły, by wspólnie działać dla bezdomnych zwierząt. Coroczna zbiórka karmy i darów organizowana dotąd wyłącznie przez Czworonożnych Przyjaciół doczekała się wzmocnionej współpracy na większą skalę. Tym razem ze zwiększoną siłą wszyscy pomagają czworonogom, by podarować im przed Świętami prezent – paczkę pełną jedzenia, koców i zabawek!

REKLAMA

Co można oddać w ramach zbiórki? Wszystko, co potrzebne bezdomnym zwierzakom:
- karmę: suchą oraz mokrą dla psów i kotów (w tym dla maluchów, seniorów i specjalistyczna), przysmaki,
- niezniszczone i wyprane: koce, ręczniki, pościel bawełniana itp.
- kołdry wyłącznie syntetyczne (nie z puchowym wypełnieniem!)
- kocie żwirki, niepotrzebne kuwety, miseczki, poidełka, obroże, legowiska, niepotrzebne i niezniszczone zabawki, smycze, drapaki dla kotów,
- podkłady higieniczne, nieprzeterminowane i niewykorzystane leki weterynaryjne.

Gdzie oddać te wszystkie dary? W jednym z punktów zbiórek dostępnych na stronie https://karmiedosyta.karmimywiedza.pl/, a także można zorganizować własną zbiórkę w swoim miejscu pracy, na uczelni czy w szkole i przekazać dary organizatorom!

Zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki!

Aktualne informacje na temat zbiórki dostępne są na Facebookowym wydarzeniu: LINK

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory