To już dzisiaj! Muzyczne święto w Krakowie!

REKLAMA
Już dzisiaj, 3 grudnia 2018 roku do Krakowa zawita sam Paul McCartney!
REKLAMA

Muzyk odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej "Paul McCartney - Freshen Up".

REKLAMA

76-letni Paul McCartney jest w znakomitej formie, czego dowodzą jego ostatnie europejskie koncerty. Legendarny wokalista występuje na scenie po kilka godzin – śpiewa, gra, zagaduje publiczność i tryska świetnym humorem!
Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów.

Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu „Egypt Station”, który został wydany 7 września nakładem Capitol Records.
Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy „Out There”.

Tak o wizycie w Polsce wypowiada się sam Paul McCartney:

Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu -  Get ready to rock Poland!

Trasa Freshen Up rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory