W rytmie świąt #1

Święta tuż tuż. Przed nami gorący okres przygotowań, który chcemy Wam umilić najlepszymi rockowymi utworami świątecznymi! Od dziś do Świąt Bożego Narodzenia będziemy przypominać najlepsze świąteczne piosenki, które sprawią, że poczujecie Magię Świąt nawet w czasie mycia okien :)

Bon Jovi - I Wish Everyday Could Be Like Christmas
I Wish Everydeay Could Be Like Christmas to jedna z ze świątecznych piosenek zespołu. Amerykańscy fani zespołu pokochali ten utwór, dzięki czemu znajdował się na szczycie list przebojów. Bon Jovi wykonywał również kilka świątecznych utworów innych grup.

 


Bruce Springsteen - Santa Claus Is Comin' To Town
Santa Claus Is Coming To Town to jedna z najpopularniejszych świątecznych piosenek. Wykonywana również przez Mariah Carey, Michaela Buble i wielu innych muzyków. Doczekała się ponad 200 coverów. Kompozytorem piosenki był John Frederick Coots, słowa napisał Haven Gillespie.

 


Bryan Adams- Christmas time
Utwór z 1985 roku to sztandarowa piosenka świąt. Tekst do utworu skomponowanego przez Bryana Adamsa napisał Jim Vallance. Christmas time to jedna z najpopularniejszych piosenek muzyka. Mimo godziwego wieku nie może jej zabraknąć w święta w żadnym domu!

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA