W rytmie świat #weekend

REKLAMA
Świąteczna gorączka opanowała już cały kraj. Zróbcie sobie chwilę przerwy, zaparzcie gorącą herbatę i posłuchajcie naszych propozycji, na ten pracowity, przedświąteczny weekend.
REKLAMA

Do they Know it's Christmas - Band Aid

REKLAMA

Cudowna piosenka, bez której święta nie byłyby pełne. Uwielbiamy tę piosenkę nie tylko ze względu na rytmiczne brzmienie. Pokazuje prawdziwą Magię Świąt! Utwór został nagrany przez grupę Band Aid w 1984 roku, na rzecz pomocy ofiarom klęski głodu w Etiopii. Oby jak najwięcej takich inicjatyw w świecie muzyki!

 

All I Want for Christmas Is New Year's Day - Hurts

 

Utwór grupy Hurts, pojawił się na płycie Happiness w 2010 roku. Zarówno twórcami tekstu, jak i producentami piosenki byli członkowie zespołu. Utwór zyskał miano świątecznego „wyciskacza łez”.

REKLAMA
 

 

Rockin Around The Christmas Tree  - The Rubber Band (The Beatles cover)

Niepodważalnie jest to jedna z najskoczniejszych świątecznych piosenek. Napisana została przez Johnny’go Marksa a nagrana przez Brendę Lee w 1958 roku. W 2008 roku, kiedy piosenka obchodziła swoje 50 urodziny, sprzedaż wyniosła 50 milionów egzemplarzy. Do dziś artyści chętnie nagrywają swoje wersje świątecznego hitu. Utwór możecie również kojarzyć z parodiowej wersji radiowca - Boba Riversa.

 

 

REKLAMA

SLADE - Merry Xmas Everybody

 

Singiel brytyjskiego zespołu, został wydany w 1973. Utwór stworzyli członkowie zespołu - Noddy Holder i  James Lea. Po pierwszym wydaniu, jego sprzedaż wyniosła ponad milion egzemplarzy. Utwór został nagrodzony wieloma nagrodami, m.in. Srebrnym krążkiem.

 

Mitchel Musso - Jingle Bell Rock

REKLAMA

 

Utwór jest jedną z licznych interpretacji amerykańskiego, świątecznego hitu. Po raz pierwszy została wykonana przez Bobby’ego Helmsa w 1957 roku. Utwór bardzo długi czas plasował się na wysokich miejscach list przebojów.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory