Genesis, Black Sabbath i Deep Purple na jednej płycie

REKLAMA
Członkowie zespołów takich jak Black Sabbath, TOTO i Genesis wzięli udział w nagraniu albumu "Stay Tuned" australijskiego multiinstrumentalisty Bernharda Welza.
REKLAMA

Podobnie jak inni muzycy, Welz często gromadzi swoich muzycznych przyjaciół, aby grać i śpiewać utwory, które napisał, wyprodukował i zaaranżował. Różnica między nim a innymi polega jednak na tym, że jego przyjaciele to jedne z największych legend rock and roll'a naszych czasów. Wśród zaproszonych osób znajdują się m.in. Jon Lord, Ian Paice, Ian Gillan, Don Airey, Roger Glover i Steve Morse (DEEP PURPLE), Mark King (Level 42), Steve Lukather (TOTO), Steve Hackett (GENESIS), Suzi Quatro, Dan McCafferty (NAZARETH), Jeff Scott Soto, Tony Martin (BLACK SABBATH), Bob Daisley (OZZY OSBOURNE), Steve Lee i Marc Lynn (GOTTHARD)

REKLAMA

To wysublimowane doświadczenie zostało stworzone, aby uczcić i upamiętnić przyjaciół i - przede wszystkim – z miłości do muzyki. Zdefiniowany przez obfitość talentu "Stay Tuned" przenosi słuchacza do czasów, gdy klasyczny rock jest wszystkim. Indywidualny talent i doświadczenie każdego z tych rasowych artystów, zgromadzone w jednym miejscu, stworzyły wyrafinowany album, który jest nie tylko zabawą dla samych artystów, ale także dla wszystkich fanów rocka. To prawdziwe święto rock'n'rolla!

"Stay Tuned" zostanie wydany jako CD i cyfrowy 30 listopada na earMUSIC. Cały dochód trafia do Linda McCartney Fundraising Center - organizacji charytatywnej bardzo bliskiej twórcy "Stay Tuned"

Oto jak przedstawia się tracklista

01. Jazz Police (with Mark King, Ian Paice, Steve Morse, Suzi Quatro)

REKLAMA

02. Fading Away (with Ian Gillan, Dan McCafferty, Mark King)

03. Let The Stars Shine On You (with Steve Lukather)

04. Traffic Night (with Don Airey, Steve Morse, Carl Sentance)

05. I Don't Believe That Rock'n'Roll Is Out

REKLAMA

06. Empathy (with Jeff Scott Soto)

07. Yound Free And Deadly

08. It's Just A Long Way (with Carl Sentance)

09. Always Behind You (with Mark King)

REKLAMA

10. Believe Me (with Roger Glover)

11. Secret Land (with Don Airey, Carl Sentance)

12. Wanna Give You My Lovin'

13. Drum Jam (Live 2002) (with Ian Paice)

REKLAMA

14. Child In Time (Live 2009) (with Jon Lord)

 
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory