Legendarny Woodstock powraca!

REKLAMA
Fani legendarnego już Festiwalu Woodstock, będązachwyceni. Festiwal powróci z okazji 50-tychurodzin, czyli już w tym roku!
REKLAMA

Współzałożyciel Woodstocku – Michael Lang, ogłosił, że
festiwal powróci na swoją okrągłą rocznice.

REKLAMA


Kto wystąpi na Festiwalu Woodstock? Fani mogą być przygotowani na wielkie, 3 dniowe wydarzenie. Lista artystów nie została jeszcze ogłoszona, jednak Lang
uchylił rąbka tajemnicy, mówiąc, że nie zabraknie gwiazd wielkiego kalibru, jak Rolling Stones. Wspomina również, że do tej pory, zgłosiło się już ponad 40-stu artystów. Pełny
wykaz muzyków, zostanie ogłoszony, gdy bilety wejdą do sprzedaży. Festiwal ma być swego rodzaju memoriałem, przypominającym o wspaniałych występach na Woodstocku ale również nutą świeżości. Nie zabraknie również gwiazd, które już świeciły na festiwalowej scenie! Wiele kontrowersji wywołała informacja, że razem z rockowymi zespołami, wystąpią również artyści hip-hopowi i popowi.


Woodstock 2019 – Kiedy i gdzie?
Koncerty odbędą się od 16 do 18 sierpnia tego roku. 3 dniowa impreza to doskonała okazja był zobaczyć Nowy Jork! Artyści wystąpią na międzynarodowym torze Watkins Glen International Raceway.
Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na festiwalu, Lang przekazał bardzo dobrą informację. Woodstock będzie transmitowany on-line.

Nie możemy się doczekać!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory