Rockowe sklepy spożywcze

Okazuje się, że w zespołowych sklepikach dostaniemy nie tylko koszulki. Wśród artykułów można znaleźć też np. alkohole, buty a nawet trumny!

Co prawda, po koncercie naszego ulubionego artysty zwykle idziemy zakupić koszulkę albo płytę. Ale okazuje się, że niektóre zespoły mają w swoim katalogu artykuły którymi spokojnie moglibyśmy umeblować nasze mieszkania, napełnić lodówki a nawet urozmaicić sobie nasze życie seksualne! Oto wybrane przez nas najciekawsze pozycje z półek sklepowych naszych idoli.

Whisky od zespołu Scorpions

Założony w 1965 roku zespół Scorpions to prawdziwa wizytówka niemieckiej sceny rockowej. Na koncie mają 18 albumów studyjnych a ich piosenka „Wind Of Change” mimo upływu lat, nadal jest megahitem (zna go chyba każdy, a na youtube ma aż 656 mln wyświetleń!) Od niedawna kapela oprócz wyprzedanymi stadionami i dorobkiem artystycznym może się pochwalić własną Whisky!
"Scorpions Rock´n Roll Star Single Malt Whisky Cherry Cask", to wyprodukowana we współpracy ze szwedzką destylarnią Mackmyra whisky o lekkim aromacie wiśniowym, z nutką wanili. Podobno cały zespół brał czynny udział w tworzeniu alkoholu, ciekawi nas jak bardzo czynny??

 


Koc z rękawami zespołu Weezer

W 2009, amerykańska kapela rockowa Weezer, wypuściła na rynek coś dla zmarźluchów. Niby zwykły niebieski koc, ale odrobina szaleństwa jaką zespół zaraża fanów od lat nie omineła i jego. Koc ten posiadał bowiem rękawy.

 


Zestaw przyjemności Rammstein.

Chyba 2009 rok był dla niecodziennych gadżetów zespołowych wyjątkowo udany. Zestaw sześciu dild o różnych rozmiarach i długościach wypuścili w tym czasie metalowcy z Rammstein. Box wyszedł przy okazji płyty „Liebe ist für alle da”. Zastanawia nas tylko dlaczego wszystkie dilda w zestawie miały kolor różowy...

 


Alice Cooper i jego kredka do oczu

„Uwolnij swoje oczy z uniseksowym tuszem do rzęs Alice'a” to hasło reklamujące Whiplash, czyli kosmetyk od samego Alice Coopera. A miało to miejsce w 1973 roku, dziś na aukcjach internetowych seria ta osiąga zawrotne ceny. Parę lat temu jeden z żółtych egzemplarzy sprzedał się na eBay'u za 1825 $


Zestaw do szycia od White Stripes

Mimo że Jack White i wszystkie jego projekty muzyczne, miały w swoim katalogu już takie osobliwości jak Gramofon czy aparat „LOMO” to nas najbardziej zainteresował zestaw do szycia. Oczywiście w kolorach najbardziej typowych dla zespołu czyli czarna i czerwona nitka oraz biało- czerwone guziki. Zestawy były sprzedawane w trakcie koncertów zespołu w 2007 roku.


Telefon Rolling Stones

Logo zespołu czyli usta z wyciągniętym językiem, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych logotypów w historii rocka. Okazuje się, że widniało już nie tylko na koszulkach czy przypinkach ale znalazło się na telefonie. Dokładniej to stało się telefonem, w 1984 roku.

 


Bikini „Asstodon” od zespołu Mastodon

Kiedy wszystkim wydawało się, że różowe dilda i telefony w kształcie loga zespołu to szczyt możliwości zespołów. Metalowy zespół Mastodon wpadł na pomysł zwykłego czerwonego bikini na którego dolnej części, z tyłu (czyli zakrywającej 4 litery) zamiast nazwy zespołu, pojawi się napis „Asstodon” Jak wymyślili tak też zrobili, my gratulujemy pomysłu.

 


Nergal i jego krzyże dla psów

I loved You At Your Darkest” to ostatni album pomorskiego zespołu Behemoth pod przewodnictwem Bestii numer jeden czyli Nergala. Adaś, w ramach promocji najnowszego albumu wypuścił na rynek karmę dla psów w kształcie krzyży. Chciałoby się dodać, że są to odwrócone krzyże ale to zależy, jak pies będzie je jadł. Tak więc, są to jadalne, wegetariańskie, krzyże, ułożone względem ziemi w różny, raczej przypadkowy sposób.

 


Metallica wypuszcza swoje piwo

Enter Night Pilsner” to nazwa piwa sygnowanego przez Metallice. Oczywiście nazwa nawiązuje do jednego z największych hitów zespołu czyli „Enter Sandman” Produkcją piwa zajął się browar „Stone Brewing” który jest 8 co do wielkości browarem w stanach zjednoczonych. Na wiosnę, piwo powinno zawitać również do Europy czyli jest szansa, że i do nas.

 


KISS i ich wszystkie gadżety

Jeżeli chodzi o to kto jest największym dostarczycielem dziwnych pamiątek i gadżetów w świecie rock&rolla to z całą pewnością wiele do powiedzenia na tym polu ma zespół KISS. Kapela ma w swoim katalogu parę rodzai trumien, buty, prezerwatywy, gitary do Guitar Hero, lampy, skutery a nawet poduszki. Tak więc jak chcecie iść spać albo iść spać na zawsze to warto zgłosić się do zespołu KISS.

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA