Rockowe sklepy spożywcze

REKLAMA
Okazuje się, że w zespołowych sklepikach dostaniemy nie tylko koszulki. Wśród artykułów można znaleźć też np. alkohole, buty a nawet trumny!
REKLAMA

Co prawda, po koncercie naszego ulubionego artysty zwykle idziemy zakupić koszulkę albo płytę. Ale okazuje się, że niektóre zespoły mają w swoim katalogu artykuły którymi spokojnie moglibyśmy umeblować nasze mieszkania, napełnić lodówki a nawet urozmaicić sobie nasze życie seksualne! Oto wybrane przez nas najciekawsze pozycje z półek sklepowych naszych idoli.

REKLAMA

Whisky od zespołu Scorpions

Założony w 1965 roku zespół Scorpions to prawdziwa wizytówka niemieckiej sceny rockowej. Na koncie mają 18 albumów studyjnych a ich piosenka „Wind Of Change” mimo upływu lat, nadal jest megahitem (zna go chyba każdy, a na youtube ma aż 656 mln wyświetleń!) Od niedawna kapela oprócz wyprzedanymi stadionami i dorobkiem artystycznym może się pochwalić własną Whisky!
"Scorpions Rock´n Roll Star Single Malt Whisky Cherry Cask", to wyprodukowana we współpracy ze szwedzką destylarnią Mackmyra whisky o lekkim aromacie wiśniowym, z nutką wanili. Podobno cały zespół brał czynny udział w tworzeniu alkoholu, ciekawi nas jak bardzo czynny??

 


Koc z rękawami zespołu Weezer

W 2009, amerykańska kapela rockowa Weezer, wypuściła na rynek coś dla zmarźluchów. Niby zwykły niebieski koc, ale odrobina szaleństwa jaką zespół zaraża fanów od lat nie omineła i jego. Koc ten posiadał bowiem rękawy.

REKLAMA
 


Zestaw przyjemności Rammstein.

Chyba 2009 rok był dla niecodziennych gadżetów zespołowych wyjątkowo udany. Zestaw sześciu dild o różnych rozmiarach i długościach wypuścili w tym czasie metalowcy z Rammstein. Box wyszedł przy okazji płyty „Liebe ist für alle da”. Zastanawia nas tylko dlaczego wszystkie dilda w zestawie miały kolor różowy...

 


Alice Cooper i jego kredka do oczu

„Uwolnij swoje oczy z uniseksowym tuszem do rzęs Alice'a” to hasło reklamujące Whiplash, czyli kosmetyk od samego Alice Coopera. A miało to miejsce w 1973 roku, dziś na aukcjach internetowych seria ta osiąga zawrotne ceny. Parę lat temu jeden z żółtych egzemplarzy sprzedał się na eBay'u za 1825 $

REKLAMA


Zestaw do szycia od White Stripes

Mimo że Jack White i wszystkie jego projekty muzyczne, miały w swoim katalogu już takie osobliwości jak Gramofon czy aparat „LOMO” to nas najbardziej zainteresował zestaw do szycia. Oczywiście w kolorach najbardziej typowych dla zespołu czyli czarna i czerwona nitka oraz biało- czerwone guziki. Zestawy były sprzedawane w trakcie koncertów zespołu w 2007 roku.


Telefon Rolling Stones

Logo zespołu czyli usta z wyciągniętym językiem, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych logotypów w historii rocka. Okazuje się, że widniało już nie tylko na koszulkach czy przypinkach ale znalazło się na telefonie. Dokładniej to stało się telefonem, w 1984 roku.

REKLAMA
 


Bikini „Asstodon” od zespołu Mastodon

Kiedy wszystkim wydawało się, że różowe dilda i telefony w kształcie loga zespołu to szczyt możliwości zespołów. Metalowy zespół Mastodon wpadł na pomysł zwykłego czerwonego bikini na którego dolnej części, z tyłu (czyli zakrywającej 4 litery) zamiast nazwy zespołu, pojawi się napis „Asstodon” Jak wymyślili tak też zrobili, my gratulujemy pomysłu.

 


Nergal i jego krzyże dla psów

I loved You At Your Darkest” to ostatni album pomorskiego zespołu Behemoth pod przewodnictwem Bestii numer jeden czyli Nergala. Adaś, w ramach promocji najnowszego albumu wypuścił na rynek karmę dla psów w kształcie krzyży. Chciałoby się dodać, że są to odwrócone krzyże ale to zależy, jak pies będzie je jadł. Tak więc, są to jadalne, wegetariańskie, krzyże, ułożone względem ziemi w różny, raczej przypadkowy sposób.

REKLAMA
 


Metallica wypuszcza swoje piwo

Enter Night Pilsner” to nazwa piwa sygnowanego przez Metallice. Oczywiście nazwa nawiązuje do jednego z największych hitów zespołu czyli „Enter Sandman” Produkcją piwa zajął się browar „Stone Brewing” który jest 8 co do wielkości browarem w stanach zjednoczonych. Na wiosnę, piwo powinno zawitać również do Europy czyli jest szansa, że i do nas.

 


KISS i ich wszystkie gadżety

Jeżeli chodzi o to kto jest największym dostarczycielem dziwnych pamiątek i gadżetów w świecie rock&rolla to z całą pewnością wiele do powiedzenia na tym polu ma zespół KISS. Kapela ma w swoim katalogu parę rodzai trumien, buty, prezerwatywy, gitary do Guitar Hero, lampy, skutery a nawet poduszki. Tak więc jak chcecie iść spać albo iść spać na zawsze to warto zgłosić się do zespołu KISS.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory