Książę ciemności jakiego jeszcze nie znacie

REKLAMA
Gwiazdy nie raz przekraczały granice i wchodziły w konflikt z prawem, co często bywało inspiracją do tworzenia książek i filmów biograficznych.
REKLAMA

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów pary Osbourne’ów. Książę ciemności wraz ze swoją żoną ponownie zagoszczą na ekranie. Tym razem nie będzie to rozrywkowe show telewizyjne czy kolejna produkcja z ramienia Black Sabbath.
Powstanie filmowa wersja biografii, która osadzona zostanie w czasie kiedy Sharon i Ozzy nie byli jeszcze małżeństwem. Na próżno jednak szukać w niej odgryzania głów nietoperzom czy imprezowej rozpusty muzyka z młodzieńczych lat. Jak mówi Sharon: “Nie chcę kolejnego filmu o rock and rollu,seksie i narkotykach”. Będziemy mogli zobaczyć jak doszło do poznania i jakie historie wydarzyły się po drodze do sławy. Nie zabraknie wątków powiązanych z zawodową pozycją menadżerki i dorastania u boku jej ojca – kontrowersyjnego Dona Ardena.
Póki co nikt nie zdradza daty premiery ani szczegółów dotyczących tego, kto miałby obsadzić główne role. Wiemy jedynie tyle, że Sharon chciałaby, aby Ozzy'ego zagrał ktoś zupełnie nieznany publice.

REKLAMA
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory