Czy Brian Johnson potwierdził nowe AC/DC?

REKLAMA
Być może najgorszy koszmar części fanów kapeli, właśnie się skończył
REKLAMA

Jesteśmy pewni, że część z was odetchnie z ulgą na wieść o tym, że może już nie będzie musiało oglądać spoconego Axela Rose'a biegającego po scenie z AC/DC. Axel zastąpił Briana Johnsona na stanowisku wokalisty w 2016 kiedy to lekarze zalecili Brianowi zaprzestanie koncertowania z obawy o jego słuch. Kiedy wszyscy martwili się, że taka postać rzeczy utrztyma się już na dobre, zupełnie przypadkowo Johnson potwierdził, swój udział w nagraniach nowej płyty AC/DC.

Ponoć metalowy zespół Terrorizer natknął się na wokalistę na lotnisku i po wspólnym locie samolotem, nie mogli się powstrzymać i zapytali czy to prawda, że zaśpiewał na nowej płycie AC/DC. Brian miał potwierdzić te plotkę i stwierdzić, że ma już serdecznie dośc zaprzeczania.

REKLAMA
 

Na temat nowego albumu kapeli, napisał ostatnio „JAM Magazine

Dowiedzieliśmy się z wiarygodnego źródła z obozu AC/DC, że Angus Young pracuje nad nowym albumem AC/DC, który będzie zadedykowany jego bratu, zmarłemu Malcolmowi Youngowi.
Oto najbardziej ekscytująca część: we wszystkich nowych utworach będą ścieżki gitary Malcolma Younga.
Okazało się, że pięć lat przed nagraniem 15. płyty AC/DC, „Black Ice”, Angus i Malcolm stworzyli dosłownie setki piosenek, wiele z nich zostało nagranych i schowanych aż do teraz.
Angus postanowił wybrać najlepsze kawałki, w których zagrał Malcolm i teraz w studiu nagrywa i miksuje album z kolegami z zespołu: Philem Ruddem, Cliffem Williamsem i, tak, Brianem Johnsonem na wokalu.

Zespół jednak nadal oficjalnie nie potwierdza plotek, ani doniesień magazynu.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory