Ozzy Osbourne przeprasza

REKLAMA
Książę ciemności wydaje nowe oświadczenie na temat swojej trasy koncertowej
REKLAMA

Kłopoty zdrowotne od dłuższego czasu nie opuszczają byłego wokalisty Black Sabbath. Zaledwie kilka miesięcy temu brytyjski muzyk zmagał się z poważną infekcją dłoni, która wyeliminowała go z dalszego koncertowania. Nie tylko te problemy napotkały Ozzy'ego w ostatnim czasie. Na początku tygodnia dowiedzieliśmy się o odwołaniu kilku koncertów w Wielkiej Brytanii i Irlandii z powodu grypy.
Najnowsze informacje nie zadowolą fanów księcia ciemności. Wydał on oficjalne oświadczenie, w którym odwołuje całą europejską trasę No More Tours 2 organizowaną przy udziale zespołu Judas Priest. Wokalista pisze na facebooku: "Jestem kompletnie załamany, że muszę odwołać całą europejską trasę. Mam wrażenie, że od października czego nie dotknę to zamienia się w gówno".

Powodem podjęcia decyzji o rezygnacji z koncertów jest ostra infekcja dróg oddechowych, prowadząca w najgorszym wypadku do zapalenia płuc. Lekarze całkowicie odradzili mu dalsze występowanie. "Chciałbym przeprosić wszystkich fanów, mój zespół, całą grupę i Judas Priest, że zawiodłem. Obiecuję, że dokończymy trasę".

Miejmy nadzieję, że Ozzy wróci do zdrowia i fani będą mogli zobaczyć go na scenie w najbliższym czasie.

REKLAMA
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory