Metallica pracuje nad nowym albumem

REKLAMA
Kiedy możemy spodziewać się nowej produkcji?
REKLAMA

Ta wiadomość ucieszy wielu fanów zespołu. Nie są to kolejne plotki krążące w sieci, a informacje przekazał sam członek Metalliki. W wywiadzie dla "The Music'', basista Robert Trujillo obiecuje, iż kolejny album pojawi się "szybciej niż dwa poprzednie".
"Jestem podekscytowany nową płytą. Będzie ona kulminacją dwóch poprzednich, a także nowym wyzwaniem. Nie brakuje nam wielu oryginalnych pomysłów i to jest piękno bycia w tym zespole."

REKLAMA

W takim razie, kiedy pojawi się krążek?
"Chcemy, by stało się to prędzej niż później. Jak prędko? Nie wiem. Ciągle jesteśmy w trasie. Gramy już od ponad dwóch lat. W pewnym momencie będziemy musieli zrobić sobie przerwę", mówi Trujillo.

Ostatni album „Hardwired... To Self-Destruct” ukazał się w listopadzie 2016 roku i od tamtego czasu Metallica podbija świat swoją trasą koncertową. W tym roku dotrą również do Polski i dadzą swój popis 21 sierpnia 2019 roku na stadionie Narodowym w Warszawie.

Miejmy nadzieję, że tym razem gitarzysta Kirk Hammett nie zgubi telefonu z zapisami wymyślonych riffów i produkcja płyty bez problemów dojdzie do skutku.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory