Steven Tyler ma już 71 lat!

REKLAMA
Swoje urodziny obchodzi dziś wokalista Aerosmith
REKLAMA

Steven Victor Tallarico urodził się 26 marca 1948 roku w nowojorskim mieście Yonkers. Ciekawostką jest, że jego matka była w połowie Polką. To córka Feliksa Czarnyszewicza, blisko spokrewnionego z autorem „Nadberezyńców” - Florianem Czarnyszewiczem. Sam Steven Tyler ma czwórkę dzieci. Córkami są Liv Tyler (ze związku z fotomodelką Bebe Buell), Mia Tyler (z małżeństwa z Cyrindą Foxe) i Chelsea Tyler (z małżeństwa z Teresą Barrick) oraz syn Taj Tyler (również z Teresą Barrick). Kontrowersyjny wokalista ma na swoim koncie kilka związków. Spotykał się z modelkami i aktorkami, głównie znanymi lub córkami znanych. Postać wyjątkowa, bardzo charakterystyczna. Wielka gwiazda rocka, która żyje jak gwiazda rocka. I żyje! I świętuje dziś urodziny.

REKLAMA

Jego zespół odniósł jeden z największych sukcesów w historii rocka i jest jednym z bandów mogących pochwalić się największą liczbą sprzedanych albumów - nakład na całym świecie wynosi 150 milionów egzemplarzy!

 

Warto wspomnieć, że na początku roku frontman Aerosmith otworzył ośrodek dla maltretowanych dziewcząt „Janie's House”. (Nazwa wzięła się od utworu "Janie's Got A Gun”) Tyler próbuje pomóc w ten sposób ofiarom seksualnej, psychicznej i fizycznej przemocy. Na rzecz ośrodka w Mephis Tyler przekazał około pół miliona dolarów.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory