The Good Doctor - premiera już 2 kwietnia

REKLAMA
już 2 kwietnia na AXN serial twórcy Dr. House'a
REKLAMA

The good doctor to kolejna medyczna produkcja Howrada Shore'a, czyli twórcy Doctora House'a. Główny bohater nowego serialu to młody chłopak z autyzmem, który mimo swojej przypadłości jest genialnym chirurgiem. Wszystko przez zespół Sawanta, czyli stan, gdy osoby z zaburzeniami rozwoju są wybitnie uzdolnione i wykazują się doskonałą pamięcią. Jako autystyk, główny bohater ma duże problemy z kontaktami międzyludzkimi, ale jest zdeterminowany, aby stać się specjalistą w swojej dziedzinie. Tym sposobem genialny lekarz Shaun Murphy zdobył pracę w prestiżowej placówce medycznej.

REKLAMA

 Cały serial skupia się na głównym bohaterze, pozostali stanowią tło i raczej nie są wyraziści, może z wyjątkeim Aarona Glassmana, który jest dyrektorem szpitala St. Bonaventure. Shaun, grany przez Freddiego Highmore podchodzi do otoczenia z wielkim dystansem i charakteryzuje go osamotnienie. Receptą dla osób z autyzmem może być praca i działanie wśród innych ludzi, co można zaobserwować właśnie podczas oglądania serialu „The good doctor”!

   „The good doctor” do zobaczenia już od 2 kwietnia o 21:00 na AXN. Data rozpoczęcia emisji serialu nie jest przypadkowa. Tego dnia odchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, którego symbolem jest kolor niebieski. Tego dnia świecimy się na niebiesko!

AXNAXN AXN

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory