The Good Doctor - premiera już 2 kwietnia

już 2 kwietnia na AXN serial twórcy Dr. House'a

The good doctor to kolejna medyczna produkcja Howrada Shore'a, czyli twórcy Doctora House'a. Główny bohater nowego serialu to młody chłopak z autyzmem, który mimo swojej przypadłości jest genialnym chirurgiem. Wszystko przez zespół Sawanta, czyli stan, gdy osoby z zaburzeniami rozwoju są wybitnie uzdolnione i wykazują się doskonałą pamięcią. Jako autystyk, główny bohater ma duże problemy z kontaktami międzyludzkimi, ale jest zdeterminowany, aby stać się specjalistą w swojej dziedzinie. Tym sposobem genialny lekarz Shaun Murphy zdobył pracę w prestiżowej placówce medycznej.

 Cały serial skupia się na głównym bohaterze, pozostali stanowią tło i raczej nie są wyraziści, może z wyjątkeim Aarona Glassmana, który jest dyrektorem szpitala St. Bonaventure. Shaun, grany przez Freddiego Highmore podchodzi do otoczenia z wielkim dystansem i charakteryzuje go osamotnienie. Receptą dla osób z autyzmem może być praca i działanie wśród innych ludzi, co można zaobserwować właśnie podczas oglądania serialu „The good doctor”!

   „The good doctor” do zobaczenia już od 2 kwietnia o 21:00 na AXN. Data rozpoczęcia emisji serialu nie jest przypadkowa. Tego dnia odchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, którego symbolem jest kolor niebieski. Tego dnia świecimy się na niebiesko!

AXNAXN AXN

SŁUCHAJ ROCK RADIA