Rozkład jazdy z Rock Radiem!

Kupowanie auta spędza Ci sen z powiek? Mamy na to rozwiązanie!

"Panie, niemiec płakał jak sprzedawał", "Tym to i do ślubu nie wstyd zajechać", czy "Poprzedni właściciel tylko w niedziele do kościoła odpalał" - to klasyki padające z ust handlarzy.
Ci, którzy mieli już styczność z kupowaniem samochodu doskonale znają słynne teksty.

Kupno samochodu bywa nie lada wyzwaniem. Dla jednych jest to poszukiwanie "tego jedynego", dla drugich może być to zakup pierwszej, wymarzonej "bryki". Bez względu na okazję, zakup auta to dla wielu poważne przedsięwzięcie.
Kiedyś nie obyłoby się bez zasięgnięcia porad u znajomych i szukania kontaktu u rodziny po stronie wujka. Dzisiaj opcji jest zdecydowanie więcej i duża część klientów rusza na poszukiwania za pomocą internetu. Serwisy ogłoszeniowe znacznie pochłonęły motoryzację i w sieci możemy znaleźć mnóstwo ofert sprzedaży samochodów. Co prawda ciężko będzie nam zamówić auto z dostawą do domu, mimo to internet może znacznie ułatwić wybór nowego samochodu. Topowe i najczęściej przeglądane serwisy ogłoszeniowe starają się zadbać o jak najlepszą jakość transakcji, lecz nie gwarantują w pełni bezpieczeństwa. Ważne jest, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia oszustwa i zaoszczędzić sobie nie tylko pieniędzy, ale również czasu i nerwów.
Co powinniśmy wiedzieć zanim ruszymy przekopywać oferty w internecie i jak nie dać się oszukać? Z czyjej pomocy korzystać i gdzie ją znaleźć? A może wybraliście już auto i nie wiecie o co zadbać podczas oglądania?
O tym i o innych ważnych kwestiach kupowania samochodu opowiedział nam mechanik z wieloletnim doświadczeniem, Adam Burcewicz – na co dzień pracujący w warsztacie 4Performance.

Allegro Smart rusza od 27 sierpniaAllegro Smart rusza od 27 sierpnia Fot. Joanna wagner | Wikipedia

SŁUCHAJ ROCK RADIA