Mick Jagger po operacji!

REKLAMA
Lider Stonesów z powodzeniem przeszedł operację opisaną jako "minimalnie inwazyjną" procedurę wymiany zastawki serca.
REKLAMA

Nie jest określone w którym szpitalu znajduje się Mick Jagger. Według portalu Billboard wykorzystano metodę TAVR czyli cewnikową wymianę zastawki aortalnej co pozwala naprawić zastawkę serca za pomocą cewnika bez potrzeby otwierania klatki piersiowej.
Dzięki temu Jagger ma szansę wyzdrowieć znacznie szybciej niż przy bardziej konwencjonalnej i inwazyjnej metodzie. Zakładając, że nie ma żadnych powikłań pooperacyjnych, lider Stonesów ma szanse na zwolnienie ze szpitala w ciągu kilku dni.
The Rolling Stones mieli zaplanowaną trasę koncertową "No Filter", którą odroczyli żeby dać Jaggerowi czas na powrót do zdrowia. Dokładne terminy nie są znane, choć według niektórych źródeł pierwsze występy mają się zacząć od lipca.
Pierwszy raz informacje o problemach zdrowotnych Micka Jaggera pojawiły się 30 marca. Z tej przyczyny Stonesi wygłosili oświadczenie o odroczeniu terminów tras koncertowych, w którym przepraszają za wszelkie niedogodności jednocześnie uspokajając fanów, którzy już zakupili bilety. Będą one obowiązywały w wyznaczonych terminach, które zostaną ogłoszone wkrótce.
Gdy lekarze poinformowali Micka Jaggera, że nie może ruszyć w trasę, ponieważ pilnie potrzebuje pomocy medycznej, był bardzo rozczarowany, a swoje niezadowolenie ogłosił fanom, gdzie jeszcze raz przeprasza i obiecuje, że szybko wróci do zdrowia.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory