Czy zobaczymy nowy album AC/DC?

REKLAMA
Pojawiły się spekulacje, że AC/DC pracuje nad nowym albumem po tym jak ich wieloletni realizator Mike Fraser potwierdził, że zespół "robi coś" w studio.
REKLAMA

Pierwsze i największe podejrzenia zaczęły się rok temu, kiedy różni członkowie grupy zostali uchwyceni na zdjęciach w pobliżu Werehouse Studios w Vancouver, gdzie nagrywali w przeszłości.
W składzie zespołu pojawił się wokalista Brian Johson i perkusista Phil Rudd. Po pewnym czasie dołączył również Cliff Williams jako basista. Uważa się, że grupę dopina bratanek Angusa Jounga Stevie Young zastępując swojego wuja nieżyjącego już Malcolma Young'a.
Gdy zapytano Frasera o pogłoski związane z nowym albumem AC/DC w wywiadzie dla Mastering Music Mastering Life odpowiedział: "właściwie to prawda. Mogę powiedzieć, że byliśmy w studiu i "coś robiliśmy" jednak nie mogę zdradzić nic więcej." Gdy zapytano go czy Brian Johnson śpiewał odpowiedział ze śmiechem: "myślę, że tak".
Wrześniowe raporty na temat trasy Rock or Bust 2014 sugerowały, że kontynuacja jej będzie zbudowana na niewykorzystanych gitarowych ścieżkach nagranych przez Malcolma zanim stanie się on zbyt chory i nie zdolny do dalszej pracy.
Oprócz Malcolma i Angusa w trasie udział wzięli - zastępujący Johnsona, Axl Rose, Chris Slade zamiast Phila Rudd'a i ogłaszający swoją emeryturę Williams. pod koniec trwającego tourne Angus Joung powiedział, że nie jest pewien czy zespół ma przyszłość.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory