Pierwszy artysta zrezygnował z występu na Woodstock 50

REKLAMA
John Fogerty , znany z występów w rockowym zespole Creedence Clearwater Revival nie wystąpi na festiwalu Woodstock 50.
REKLAMA

Pierwszy artysta, który ogłosił publicznie, że nie pojawi się na festiwalu Woodstock 50 w nowej lokalizacji w miejscowości Columbia w stanie Maryland.

REKLAMA

Promotorzy festiwalu borykają się z wieloma problemami związanymi z produkcją wydarzenia. Żaden z artystów, którzy zostali pierwotnie ogłoszeni na wydarzenie 16-18 sierpnia, nie jest zobowiązany umownie do pojawienia się na scenie, pomimo że wielu otrzymała część lub całość swojej zapłaty.

Fogerty, występował na oryginalnym Woodstocku w 1969 roku z zespołem Creedence Clearwater Revival.

John planuje spędzić rocznicowy weekend  w miejscu, gdzie odbył się pierwszy festiwal Woodstock w Bethel Woods. Jak śpiewa w utworze „Who’ll Stop the Rain” napisanym po powrocie z festiwalu: No more confusion on the ground”  John chce powrócić do miejsca, gdzie występował 50 lat wcześniej.

W pierwotnym lineupie Woodstok 50 znajdziemy takich artystów jak: Robert Plant, Dead and Company, Jay Z, The Killers, Santana, Imagine Dragons i Greta Van Fleet.

REKLAMA

Na Woodstock 50, teraz nazwanym Woodstock 50 Washington – na cześć jego bliskości do stolicy kraju- ma przyjechać ok. 32 tys. widzów. Jest to tylko jedna szósta pierwotnie przewidywanej publiki.  

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory