Piosenki potrafią uratować życie

REKLAMA
Utwory Linkin Park mają swoją moc nawet po śmierci Chestera Benningtona, a przekonała się o tym jedna z mieszkanek Florydy.
REKLAMA

Pracowniczka służby zdrowia, Cristina Settanni, jechała do pracy, gdy zobaczyła przez okno samochodu mężczyznę siedzącego na półce wiaduktu. Początkowo pomyślała, żeby pojechać dalej, ale widząc go w lusterku,  zdecydowała się podjąć akcję.

REKLAMA

„Zatrzymałam się, ponieważ też byłam na jego miejscu, więc wiem jak to jest.”

Cristina usiadła obok mężczyzny i zaczęła z nim rozmawiać. W pewnym momencie wplotła do swojej wypowiedzi cytat z piosenki Linkin Park „One More Light”: „Who cares if one more light goes out/Well, I do” (Kto się przejmie, gdy zgaśnie jeszcze jedno światło? Otóż ja.)

W tym momencie chłopak po prostu się popłakał.

Ostatecznie na miejsce przyjechała policja i odprowadziła niedoszłego samobójcę od krawędzi wiaduktu. Okazało się, że to „złe decyzje i problemy rodzinne” sprawiły, że chłopak uznał śmierć za swoje jedyne wyjście.

REKLAMA

Chester Bennington popełnił samobójstwo w 2017r, a ostatnim wypuszczonym przez Linkin Park w pełnym składzie utworem było właśnie „One More Light”. Jak widać Chester zostawił po sobie tę piosenkę nie bez powodu…

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory