Ozzy Osbourne zdradza, dlaczego nie lubi swojego albumu - The Ultimate Sin

REKLAMA
Ozzy Osbourne ujawnia, dlaczego The Ultimate Sin jest jego najmniej ulubionym solowym albumem.
REKLAMA

Gdy Ozzy przygotowuje się do wydania swojej nowej kolekcji płyt solo, The Prince Of Darkness opowiada o swojej płycie z 1986 roku.

REKLAMA

W ubiegłym tygodniu ogłoszono, że Ozzy Osbourne wyda limitowany zestaw winylowych płyt z okazji jego solowej kariery.

See You On The Other Side będzie zawierać wszystkie albumy studyjne Ozzy i nagrania na żywo, a także zbiór utworów innych niż LP i wiele innych dodatków.

W nowym wywiadzie dla Rolling Stone, Ozzy ujawnił swój najmniej ulubiony album studyjny - i jest to The Ultimate Sin z 1986 roku, płyta z przebojowym singlem Shot In The Dark.

 

Ozzy mówił dla Rolling Stone, że piosenki nie były złe, ale były po prostu dziwne. Wszystko wydawało mu się takie samo. Jak stwierdził, gdyby kiedykolwiek był album, który chciałby zremiksować i zrobić lepiej, byłby to The Ultimate Sin.

REKLAMA

Jeśli chodzi o kolekcję limitowanej edycji, Ozzy stwierdził, że pod wieloma względami przypomina mu podróż w dół, a zwłaszcza okładki albumu. Tego właśnie brakuje mu w przypadku albumów, że nie ma podwójnej okładki z czymś, co można by przeczytać.

Każda płyta w See You On The Other Side zostanie zaprezentowana na ręcznie tłoczonym, wielokolorowym winylowym bryzgu, a cały zestaw będzie zawierał 10 nowo zaprojektowanych plakatów, a każdy z nich będzie podpisany przez samego Ozzy'ego.

Ozzy stwierdził, że jest to jak dotąd najbardziej rozbudowana kolekcja. Przyznał dla Rolling Stones, że jest bardzo dobrze przemyślana i ma w sobie wszystko, czego można chcieć. A nade wszystko kilka niespodzianek po drodze. Dla Ozzy'iego  dźwięk płyty winylowej jest inny i uważa, że brzmi lepiej.

 

Zestaw płyt można zamówić w przedsprzedaży przez stronę internetową Ozzy.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory