Zabrakło biletów na COMĘ

REKLAMA
Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego COMA zapowiedziała zakończenie kariery.
REKLAMA

Z początkiem września w sieci pojawił się teledysk do singla "Pożegnanie z Bajką".Gościnnie wystąpił Ralph Kamiński. Piosenka pochodzi z ostatniego albumu COMY - "Sen o Siedmiu Szklankach". Jeszcze tego samego dnia na fanpage'u kapeli pojawiła się informacja o trasie koncertowej - „GAME OVER”. Jak sama nazwa wskazuje będzie zwięczeniem 21 lat pobytu na polskiej scenie muzycznej. Koncerty cieszą się bardzo dużym zainteresowanie. Na ten moment bilety wyprzedały się w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie.

REKLAMA
 

Zespół postanowił wystąpić przed warszawską publicznością dwukrotnie (28 i 29 listopada). Bilety są dostępne w sprzedaży.

  • Miejsca stojące - 77 PLN
  • Miejsca siedzące (balkon) - 120 PLN
Drodzy,Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności.Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas.Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu - tej jesieni zagramy trasę "GAME OVER" .Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: "Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralph Kamiński. Utwór pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach.

Bilety dostępne na trasę „GAME OVER”:
16.11. Kraków (Studio)
21.11 Toruń (Jordanki)
29.11 Warszawa (Stodoła)
01.12 Lublin (CSK)
06.12 Katowice (Miasto Ogrodów)
07.12 Gdańsk (B90)
13.12 Łódz (Wytwórnia)
14.12 Poznań (Food Hall)

Ostatnia płyta zespołu ukazała się 15 marca. Gościnnie na albumie pojawili się: Ralph Kamiński, Daria Zawiałow i Iza Lach. 

„Fantazja” to jedyna autorska kompozycja na nowym albumie i jak podkreśla zespół:

REKLAMA
„Ten utwór staje się swoistym komentarzem do tematyki całego albumu, wykracza jednak też znaczeniowo poza jego ramy. Czy koniec dzieciństwa musi się wiązać z utratą złudzeń? Czy w dorosłym życiu opłaca się zachować ideały: wspólnotę, wrażliwość, naiwność, fantazję, uczciwość, otwartość?
 

Bilety dostępne są na oficjalnej stronie COMY: https://comagroup.eu/koncerty/

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory