Muniek zdradził, kiedy pojawi się nowa płyta

REKLAMA
Muniek Staszczyk, na portalu społecznościowym, oficjalnie zapowiedział nowy krążek - "Syn Miasta". Premiera 18 października. Dwa dni wcześniej ukaże się również biografia muzyka.
REKLAMA

Pierwszy singiel do najnowszej płyty pojawił się na początku czerwca. „Pola” podbiła listy przebojów i stała się hitem lata 2019. Teledysk do utworu wyświetliło już prawie 9 milionów osób. Płyta pojawi się zgodnie z planem, chociaż kilka dni temu Muniek poinformował swoich fanów o odwołaniu koncertu promocyjnego. Występ miał odbyć się 30 listopada w warszawskiej Stodole. Przyczyną jest rehabilitacja, którą muzyk przechodzi po wylewie. Muniek Staszczyk doznał wylewu w lipcu, podczas pobytu w Londynie, gdzie udał się na koncert Boba Dylana i Neila Younga.

REKLAMA
 

Poznaliśmy także okładkę płyty „Syn Miasta”. Jak informuje muzyk:

Z okładki mojej nowej płyty będzie patrzył na Was mój mops Gluś.  Ten super portret wykonał mu wyjątkowy specjalista od przystojniaków Jacek Poremba Photography. Okładkę zaprojektował inny fantastyczny specjalista – Mariusz Mrotek, który również jest autorem okładki płyty T.Cover

Również w październiku (16.10) nakładem Wydawnictwa Literackiego ukaże się biografia Muńka - „King”. Autorem jest Rafał Księżyk. Więcej informacji o wydawnictwie poznamy wkrótce.

Muniek Staszczyk, właść. Zygmunt Staszczyk był wieloletnim wokalistą i autorem tekstów T.Love. Grupa zawiesiła swoją działalność w 2017. Stało się to po 35 latach przebywania na polskiej scenie muzycznej. Wówczas Muniek podkreślał, że musi się odciąć od „zjawiska, które nazywa się T.Love”.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory