Osbourne: To mój najlepszy album

REKLAMA
Ozzy Osbourne zakończył pracę nad nową płytą. W rozmowie z "The Sun" stwierdził: "Stworzyłem nowy album, który pomógł mi wrócić na właściwe tory. Przez wiele miesięcy chorowałem, ale to najlepszy krążęk, jaki zrobiłem".
REKLAMA

Niedawno premierę miała nowa płyta rapera Post Malone. W utworze „Take What You Want” gościnnie wystąpił Ozzy. Na tym praca muzyków się nie zakończyła. Jak podkreśla Osbourne: szybka premiera kolejnego krążka może się odbyć właśnie dzięki Malone. Muzyk nagrał album dzięki pomocy producenta, który współpracował z Malone, podczas tworzenia "Hollywood's Bleeding".

REKLAMA
 

Najnowsze wydawnictwo Ozzy'ego będzie zawierało dziewięć ścieżek dźwiękowych. Praca nad albumem trwała cztery tygodnie. Szczegóły dotyczące krążka nie zostały jeszcze ujawnione. Ozzy podczas jednego z wywiadów podał jedynie tytuł jednej z piosenek - „Ordinary Man”.

Przypomnijmy, że były wokalista Black Sabbath pod koniec ubiegłego roku borykał się z licznymi problemami zdrowotnymi. Ze względu na zapalenie płuc muzyk odwołał trasę koncertową po Europie, a później również po Ameryce. Jednak na tym się nie zakończyło. W wyniku niefortunnego upadku, Osbourne złamał kręgosłup. Metalowe pręty, które znajdowały się w ciele muzyka, przebiły skórę. W następstwie upadku musiał przejść operację:

Nie potrafię opisać jaki czułem się bezradny. Musiałem korzystać z balkonika, żeby iść się wysikać. Całą dobę byłem pod opieką pielęgniarek. Sam pobyt w szpitalu potrafi doprowadzić do szaleństwa. Na szczęście nie doznałem paraliżu. Inaczej nie byłoby mnie już teraz. Skoczyłbym z dachu. Albo spadł z dachu. Mniejsza z tym.

Ostatni album Osbourne - „Scream” pojawił się na rynku muzycznym w 2010. Muzyk planuje wrócić na scenę muzyczną i odbyć trasę koncertową wspólnie z Judas Priest, która zaplanowana jest na początek 2020.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory