Podróż przez życie basisty RHCP

REKLAMA
Basista zespołu Red Hot Chili Peppers - Flea prowadził zwariowane życie. Teraz jego historia zostanie zamknięta na 400 stronicach. Autobiografia muzyka pojawi się na rynku w listopadzie.
REKLAMA

"Acid For The Children" ukaże się 5 listopada za pośrednictwem wydawnictwa Grand Central Publishing i zabierze fanów w podróż, przez życie Flea. Poznamy szczegóły jego dzieciństwa podzielonego między Australią, Nowym Jorkiem i Los Angeles. Dzięki zabawnym anegdotom, puszczeniu wodzy fantazji, Flea zręcznie przeprowadzi nas przez kronikę dokumentującą jego życie. Dowiemy się o sytuacjach, które ukształtowały Michael'a Balzary jako artystę i młodego człowieka.

REKLAMA

'Acid For The Children''Acid For The Children' Grand Central Publishing

Jak czytamy w zapowiedzi:

Jego marzycielska, jazzowa proza ?sprawia, że ??Los Angeles lat 70. i 80. przeszły do ??chropowatego, wspaniałego życia, w tym do zabawy, niebezpieczeństwa, chaosu lub inspiracji, które czaiły się za każdym rogiem. To tutaj młody Flea, chcąc uciec z burzliwego domu, znalazł rodzinę w społeczności muzyków, artystów i ćpunów, którzy również mieszkali na marginesie. Większość czasu spędzał na zabawach i drobnych przestępstwach. Ale w muzyce znalazł większe znaczenie, miejsce, w którym kierował swoją frustrację, samotność i miłość. To pozostawiło go otwartym na zmieniający życie moment, kiedy on i jego najlepsi przyjaciele, bracia duszy i psotni partnerzy wpadli na pomysł założenia własnego zespołu, który stał się Red Hot Chili Peppers

„Acid for the Children” to debiut nowego, oszałamiającego głosu literackiego, którego proza ??jest równie dowcipna, zabawna i szalenie nieprzewidywalna jak sam autor. To delikatnie sugestywna historia o dojrzewaniu i hałaśliwy list miłosny do potęgi muzyki i kreatywności jednego z najbardziej znanych muzyków naszych czasów.

Praca nad książką trwała od 2014 roku. Początkowo miała się pojawić w księgarniach w ubiegłym roku, ale ujrzy światło dzienne 5 listopada. Obecnie nie wiadomo, czy autobiografia zostanie przetłumaczona na język polski. Jednak dla wielu fanów Red Hot Chili Peppers to zapewne nie będzie stanowiło żadnego problemu. Już teraz „Acid For The Children” można nabyć w przedsprzedaży: https://redhotchilipeppers.com/news/2019/acid-for-the-children-flea/

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory