Lider Megadeth dziękuje fanom

REKLAMA
Dave Mustaine poinformował, że przeszedł prawie ostatnią fazę leczenia raka. Lekarze są dobrej myśli. Rak gardła został zdiagnozowany u muzyka w czerwcu tego roku. Zespół ma w planach odwiedzić Polskę.
REKLAMA

Lider Megadeth przekazał fanom aktualne informacje na temat swojego leczenia. Obecnie zespół przygotowuje się do występu na festiwalu Megacruise, który odbędzie się w październiku. Na scenie u boku Megadeth wystąpią prawdziwi wyjadacze muzyki metalowej: Lamb of God, Anthrax, Testament, Queensryche, Overkill, Death Angel i wielu innych. Festiwal rozpocznie się 13 października w Los Angeles. Będzie to pierwsza inauguracyjna edycja imprezy, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: Trashing Through The Pacific.

REKLAMA
 

Dave Mustaine przekazał kilka słów swoim fanom, którym podziękował za wsparcie i słowa otuchy:

Chcę wam wszystkim podziękować za wsparcie i życzenia w ostatnich kilku miesiącach. Nie mogę wyrazić wystarczającej wdzięczności. Ułatwiło mi to bardzo przebyć tę trudną drogę.

W ciągu najbliższych tygodni stan muzyka zostanie oceniony i wtedy zapadnie ostateczna decyzja o występie Megadeth na festiwalu w Los Angeles.

Zespół został zaproszony jako gość specjalny podczas europejskiej trasy koncertowej Five Finger Death Punch. Wspólnie z kapelami wystąpi również Bad Wolves. Koncerty odbędą się na przełomie stycznia i lutego.

W Polsce występ zaplanowany jest na 12 lutego i odbędzie się na warszawskim Torwarze.
Ceny biletów:
Miejsca stojące 170 - 295 zł
Miejsca siedzące 170 – 195 zł

REKLAMA

Więcej informacji tutaj: five-finger-death-punch/warsaw/2020-02-12/pl

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory