Zapiszcie ten dzień w kalendarzu!

REKLAMA
Po raz kolejny Depeche Mode zapowiedział film dokumentalny z trasy koncertowej. "Spirits In The Forrest" pojawi się w kinach 21 listopada. Za produkcję odpowiedzialny jest współpracownik brytyjskiej kapeli, holenderski fotograf - Anton Corbijn.
REKLAMA

The Global Spirit Tour była 20 trasą koncertową w dorobku zespołu. Muzycy zagrali ponad 120 koncertów na całym świecie. Na przełomie 2017/2018 Depeche Mode aż pięciokrotnie odwiedzili nasz kraj. Zagrali koncerty w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz w Gdyni na 16 edycji Open'er Festival.

REKLAMA
 

Film powstał we współpracy z Trafalgar Releasing, Sony Music Entertainment i BBH Entertainment. Ostatnia koncertówka - „Live Berlin”, miała premierę w 2014 roku. Za tę produkcję również odpowiedziany był Corbijn, który od wielu lat współpracuje z Depeche Mode. Reżyserował m.in. teledyski do: "Personal Jesus", "Enjoy the Silence", "Policy of Truth" czy „It's No Good”.

Dave Gahan wokalista Depeche Mode o filmie:

Jestem bardzo dumny z tego, że mogę podzielić się tym filmem i jego potężną historią. To niesamowite zobaczyć, jak muzyka wpływa na życie naszych fanów.

Bilety w sprzedaży pojawią się 26 września (czwartek) – www.spiritsintheforest.com Film dokumentalny ukazuje emocje towarzyszące sześciu fanom Depeche Mode. „Spirits In The Forrest” to połączenie muzycznych występów zarejestrowanych w słynnej berlińskiej Scenie Leśnej. Pokazuje unikatowe spojrzenie na twórczość zespołu i ich wciąż rosnącą popularność. Projekcja odbędzie się tylko jednego dnia w ponad 2000 kin na całym świecie.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory