Wielkie wydarzenie dla fanów System of a Down

REKLAMA
System of a Down zapowiedział trasę koncertową na 2020. Kapela odwiedzi Polskę w lato. Bilety na koncert pojawią się już w tym tygodniu.
REKLAMA

System of a Down od początku swojego istnienia zgromadził rzeszę fanów. Wielokrotnie był nominowany do prestiżowych amerykańskich nagród. W 2006 SOAD zgarnął Grammy w kategorii Best Hard Rock Performence za „B.Y.O.B.” oraz ECHO Awards za album „Mezmerize”. Zespół zapowiedział światową trasę koncertową. Na mapie występów pojawi się również Kraków. System Of a Down wystąpi 30 czerwca w Tauron Arenie.

REKLAMA

System of a Down to amerykańsko-ormiański zespół, który wykonuje szeroko rozumianą muzykę metalową oraz hard rockową. Działalność rozpoczął w 1994. Początkowo Serj Tankian i Daran Malakian założyli zespół Soli. Został później przekształcony w System of a Down. Do kapeli dołączyli Shavo Odadjian i Ontronik Khachaturian, którego później zastąpił John Dolmayan. Pierwszy album w dyskografii kapeli pojawił się w 1998. Na swoim koncie mają 5 krążków. Ostatni - „Hypnotize” wydali w 2005. Rok później muzycy zawiesili działalność kosztem solowych projektów. Tankian wydał krążek „Elect The Dead”. Jednak po czterech latach wznowili działalność. Fani SOAD już 14 lat czekają na nowe wydawnictwo. Jednakże nie pojawiają się żadne informacje o nagraniach.

 

Podczas koncertu supportem zespołu będzie kapela O.R.k. Tworzą ją: włoski wokalista Lorenzo Esposito Fornasari, Carmelo Pipitone z Marta Sui Tubi (gitara) Pat Mastelotto z King Crimson (perkusja), Colwin Edwin z Porcupine Tree (bas). Na swoim ostatnim albumie „Remagehed” współnie z Serj Tankianem z System of a Down nagrali utwór Black Blooms.

 

Bilety pojawią się już w tym tygodniu:

  • 2 października (środa) przedsprzedaż Citi Handlowy. Rozpocznie się o 10:00 i potrwa do 4 października do 9:00
  • Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się w czwartek (03.10)
  • Bilety w sprzedaży od piątku, 4 października, od godz. 10.00 na LiveNation.pl
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory