Ozzy Osbourne mówi stanowcze nie

W sieci pojawił się film, w którym były wokalista Black Sabbath odniósł się do plotek związanych z jego zbliżającą się śmiercią. Ozzy Osbourne po raz kolejny przełożył swoje wcześniej zaplanowane europejskie trasy koncertowe. Początkowo tourne miało rozpocząć się na początku stycznia 2019.

Trasa po Starym Kontynencie została przesunięta, ponieważ Ozzy borykał się z infekcją górnych dróg oddechowych. Kolejne próby organizacji koncertów również zakończyły się fiaskiem. W wyniku niefortunnego upadku, Osbourne złamał kręgosłup. Metalowe pręty, które znajdowały się w ciele muzyka, przebiły skórę. W następstwie upadku musiał przejść skomplikowaną operację.

W połowie września były wokalista Black Sabbath zapowiedział nową płytę. W rozmowie z „The Sun” zdradził tytuł jednej z piosenek - „Ordinary Man”. Europejska część No More Tours 2 została przełożona na początek 2020. Jednak daty występów zostały wstrzymane. Powodem jest stan zdrowia muzyka. W sieci Ozzy opublikował film, w którym odniósł się do krążących plotek.

Dziennikarze zaczęli zwiastować śmierć muzyka. Początkowe te publikacje ostro skomentowała żona Ozzy'ego - Sharon Osbourne.

Jak zimne i bezduszne są te nagłówki? Gdzie jest empatia ludzi? To nie jest prawda, że z Ozzy'm jest tak źle. Byłam otwarta dla wszystkich, podobnie Ozzy. Miał okropnego pecha związanego ze zdrowiem. Czas po operacji był dla niego okropny. Ale jest coraz lepiej. On wraca do zdrowia.

Z filmu opublikowanego przez muzyka dowiadujemy się, że trasa po Ameryce Północnej odbędzie się zgodnie z planem - w maju 2020. Ponadto potwierdza informacje dotyczące krążka. Wydawnictwo już niebawem ujrzy światło dzienne. W dosyć ostry sposób Osbourne skomentował rzeczywistość, w której się znalazł. Najważniejsze jest to, że wraca do zdrowia i koncertowania.

SŁUCHAJ ROCK RADIA