Demo zaprezentowane po 50 latach...

Wczoraj w sieci pojawił się utwór, który będzie promował najnowsze wydawnictwo Boba Dylana. Materiał pochodzi z 1969 roku. Muzyk wystąpił wówczas wspólnie z Johnny'm Cashem.

Nowy krążek Boba Dylana pojawi się na rynku muzycznym już 1 listopada. Będzie to 15 część z serii The Bootleg. „Travelin’ Thru, 1967–1969...” to nowy rozdział w niezwykle cenionej „The Bootleg Series” wydawanej przez Boba Dylana. Na krążku znajdą się utwory, które zostały zarejestrowane w Nashville. Podczas trzyletnich koncertów Bob Dylan miał okazję grać wspólnie z Johnny'm Cashem. Po 50 latach ich wspólne występy zostaną zaprezentowane fanom na całym świecie.

Najnowsze wydawnictwo promowane jest przez utwór „Wanted Man”. Oprócz muzyków możemy na nim usłyszeć żonę Dylana, która dzieli się uwagami o piosence.

 

Płyta „Travelling” będzie zawierała 47 niespotykanych nagrań, które pojawią się na trzech dyskach.
Na pierwszym znajdą się nagrania zarejestrowane w Columbia Studio A. Są to alternatywne wersje piosenek nagranych do albumów „John Wesley Harding” i „Nashville Skyline”. Druga i trzecia płyta koncentruje się na współpracy z Johnny'm Cashem. Znajdą się na nich utwory zarejestrowane 1 maja 1969 podczas nagrań do pierwszego odcinka „ The Johnny Cash Show”. Program nadawany był w amerykańskiej stacji ABC.

Jeśli interesuje Cię więcej premier muzycznych - zajrzyj tutaj!

SŁUCHAJ ROCK RADIA