Metallica z kolejnym rekordem. Film ponownie w kinach!

Na początku września informowaliśmy was o premierze filmu "S&M2". Od razu stał się najbardziej popularną koncertówką ostatnich lat. Film dokumentalny do kin trafi ponownie 30 października (środa)!

Na początku września Metallica zagrała wspólne koncerty z Orkiestrą Symfoniczną z San Francisco pod dyrekcją Michaela Tilsona Thomasa. Wszystko z okazji 20. rocznicy wydania albumu „S&M”. O czym pisaliśmy tutaj!

Oświadczenie Metalliki w sprawie filmu:

Ze względu na fenomenalny popyt, S & M² zostanie wyemitowany ponownie 30 października w kinach na całym świecie. Jeśli przegapiłeś go po raz pierwszy lub po prostu chcesz go zobaczyć ponownie, przejdź do metallica.film, aby zarezerwować bilety.

Film do kin trafił po raz pierwszy 9 października. Był prezentowany tylko jednego dnia a i tak stał się hitem. „S&M2” zyskał miano najbardziej dochodowej rockowej produkcji. Jednorazowo zarobił 5,5 mln dolarów. 95 krajów zaprezentowało go łącznie w ponad 3,5 tysiącach kin. Dzięki dużemu zainteresowaniu podjęto decyzje o ponownym wyemitowaniu dokumentu z koncertu Metalliki i orkiestry symfonicznej. W kinach pojawi się dokładnie za tydzień – 30 października. W Polsce będzie prezentowany przez sieć kin Multikino.

 

Nie może Was tam zabraknąć!

SŁUCHAJ ROCK RADIA