Nie zapomnij kupić biletów. Disturbed w Polsce!

REKLAMA
Zespół Disturbed ponownie pojawi się w naszym kraju. W tym roku kapela zagrała na warszawskim Torwarze. Nadchodzący koncert zaplanowany jest na 16 czerwca 2020.
REKLAMA

Bilety na koncert Disturbed do sprzedaży trafią już w najbliższy piątek, chociaż można je zdobyć w dwóch przedsprzedażach. Pierwsza w City Handlowy rozpocznie się 6 listopada (środa) o 10:00. Natomiast w Ticketmaster bilety będzie można zdobyć 7 listopad o 10:00. Występ odbędzie się w ramach trasy koncertowej - Evolution Tour.Zespół zagra w Ergo Arenie, która znajduj się na granicy Gdańska i Sopotu.

REKLAMA

Zespół Disturbed wydał w tym roku album „Evolution”. Singiel z tego krążka  - „Are You Ready” zajął pierwsze miejsce w rankingu Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart.. Na szczycie utrzymywał się przez 4 tygodnie. Gigant hard rocka zrównał się z także z Metalliką. Pięć kolejnych albumów grupy debiutowało na szczycie  zestawienia Billboard Top 200. Tylko Disturbed i Metallika dokonali tego wyczynu. W 2017 zostali uznani za Najlepszego Rockowego Artystę  podczas iHeartRadioMusic Awards.

Podczas nadchodzącego koncertu, oprócz kompozycji z „Evolution”, usłyszymy największe hity Disturbed -"Down With The Sickness", "Inside The Fire" czy cover „The Sound Of Silence”.

 

Bilety trafią do sprzedaży już w piątek 8 listpada. Dostępne będą na stronach: LiveNatio.pl i Ticketmaster.pl

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory