O łobuzie, który stał się gwiazdą rocka

REKLAMA
Już jutro (13.11) na polskim rynku wydawniczym pojawi się autobiografia basisty Red Hot Chili Peppers. Fani zespołu będą mogli poznać pikantne szczegóły z życia Michaela Balzary i wiele anegdot dotyczących kapeli.
REKLAMA

„Flea. Acid for the Children. Wspomnienia legendarnego basisty Red Hot Chili Peppers” to najświeższa autobiografia jednego z najlepszych basistów wszech czasów. Przez magazyn „Rolling Stone” został sklasyfikowany na drugiej pozycji wirtuozów basu. Flea zabiera czytelnika w osobistą i pełną anegdot podróż po miejscach swojej młodości. O nadchodzącej autobiografii informowaliśmy już na początku września, jutro trafi do polskich księgarni.

REKLAMA
Wraz z najpopularniejszym basistą wszech czasów i współzałożycielem zespołu Red Hot Chili Peppers przemierzamy miejsca jego dzieciństwa i młodości, aby poznać rzeczywistość, w której przyszło mu dorastać i która go ukształtowała. Podróżujemy do Melbourne, krainy dzieciństwa, obserwujemy Miasto Aniołów z lat 70. i 80., w którym Flea szuka akceptacji wśród artystów i narkomanów, aż wreszcie jesteśmy świadkami powstania Red Hot Chili Peppers.

Flea pracował nad publikacją pięć lat. Czytelnik dowie się o szczegółach z jego dzieciństwa – dorastaniu w australijskim Melbourne czy podróży do Stanów Zjednoczonych. „Acid for The Children” to nietuzinkowy debiut literacki. Czytelnik może poznać prawdziwe, buntownicze oblicze Flea. Jego potrzebą było burzenie murów i wzniecanie ognia. Pieprzył system, chciał po prostu szaleć jak na młodego człowieka przystało.

 

Był sobie kiedyś mały blondwłosy chłopiec z Australii. Kochał swojego psa. Życie rzucało go w różne miejsca. Potykał się i potykał, często błądził po omacku, lecz w końcu dostrzegł prawdziwe piękno. Robił rzeczy, które tłumiły żar jego serca. Ogarniał go chłodny strach. Lecz wtedy usłyszał głos Boga – Muzykę. Więcej przeczytacie w najnowszej publikacji Flea!

Olaf Deriglasoff:

Muzyczny straceniec, dzikie dziecko basu Flea zabiera nas w psychodeliczną podróż do źródeł swego istnienia. Autobiograficzna opowieść o ciężkim dzieciństwie i jeszcze cięższej młodości. Lecz nie lękajcie się, jest nadzieja! Flea to mistrz survivalu, uduchowiona istota w ciągłej pogoni za transcendentalnym pięknem i sztuką absolutną. Ta książka jest jak przejażdżka rollercoaster'em i tylko trzymając się mocno mamy szansę dowiedzieć się dokąd to wszystko zmierza.

Tomasz Organek:

REKLAMA
Niezwykle sugestywna i barwna opowieść o dojrzewaniu w słońcu Hollywood, koreańskim karate, narkotykach, jazzie i przyjaźni z Anthonym Kiedisem. Flea w swoich wspomnieniach z dzieciństwa ujawnia niekwestionowany talent literacki rysując obraz Kalifornii końcówki lat siedemdziesiątych. Szczere, zabawne i porywające.

'Acid For The Children''Acid For The Children' Grand Central Publishing

 „Acid for the Children” To opowieść o szukaniu swojego miejsca w świecie, zrozumieniu, relacjach i wielkiej karierze, ale przede wszystkim o muzyce, w której Flea znalazł ujście swoich emocji. Za polskie tłumaczenie odpowiedzialny jest Jakub Michalski. Pozycja liczy aż 416 stron.

Mamy dobrą wiadomość dla naszych słuchaczy. Książka do wygrania na antenie Rock Radia!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory