Wokalista Foo Fighters w Ulicy Sezamkowej!

REKLAMA
W telewizji pojawi się 50 sezon Ulicy Sezamkowej. Z włochatymi bohaterami serialu świętował wokalista Foo Fighters - Dave Grohl. Muzyk wspólnie z Muppets Big Bird i Elmo zaśpiewał "Here We Go". Sprawdźcie nagranie video!
REKLAMA

Pierwsze informacje o występie Dave Grohla w kultowej „Ulicy Sezamkowej” pojawiły się już rok temu. Frontman Foo Fighters ma już za sobą występ u boku bohaterów „Ulicy Sezamkowej”. W 2015roku pojawił się w krótkometrażowym serialu „The Muppets”, który emitowany był przez amerykańską telewizję ABC.

REKLAMA
Miło jest tu przyjechać i być z moimi przyjaciółmi, Big Bird i Elmo. Wszędzie są przyjaciele, nawet ci, których nie znasz.  Mam na myśli, że w całej Ameryce jest wielu ludzi, z którymi moglibyśmy się zaprzyjaźnić. Po prostu ich jeszcze nie spotkaliśmy.

Zobacz występ Dava Grohla w „Ulicy Sezamkowej”:

 

 Pierwszy odcinek „Ulicy Sezamowej” został wyemitowany 10 listopada 1969. Przez 50 lat istnienia serialu powstało ponad 20 wersji językowych. W „Ulicy Sezamkowej” zadebiutowały mupety stworzone przez Jima Hensona.

Serial zyskał miano najdłużej emitowanej produkcji w historii telewizji. W Polsce pojawił się w pierwszej połowie lat 90. Ponadto „Ulica Sezamkowa” została wpisana do Wielkiej Księgi Rekordów Guinnessa jako „Najpopularniejszy Dziecięcy Program”. Nie ma się co dziwić serial był emitowany w 180 krajach. Nasza rodzima "Ulica Sezamowa" zawiera jedynie fragmenty oryginalnej wersji, które dostosowane są do polskich realiów.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory