Soundgarden i Judast Priest dołączą do Rock and Roll Hall of Fame?

REKLAMA
W tym tygodniu dowiemy się którzy z artystów wejdą do Rock and Roll Hall of Fame - fani mogli pomóc artystom głosując przez internet,
REKLAMA

ostateczną decyzje podejmie jury liczące ponad 1000 osób w którego skład wchodzą osoby z branży muzycznej, historycy oraz muzycy.

REKLAMA

Judas Priest podziękował fanom za ich zaangażowanie w głosowaniu na swoim oficjalnym profilu:

 Ogromne metalowe dziękuję za głosowanie i obronę Judas Priest w głosowaniu fanów na RRHoF 2020 - udało się i jesteśmy w pierwszej piątce fanów dzięki waszej miłości i wsparciu”, stwierdził zespół, dodając: „Cokolwiek z tego wyjdzie - jesteśmy błogosławieni, mając najlepszych fanów metalu w świecie heavy metalu! 

Kto dostanie się ostatecznie do Rock and Roll Hall of Fame w 2020 r. dowiemy się 15 stycznia, ale już teraz możemy teraz potwierdzić, że Judas Priest i Soundgarden otrzymają głos za wprowadzeniem dzięki głosowaniu fanów. 

Pięć najlepszych zdobywców głosów, którzy biorą udział w „głosowaniu fanów” na 2020 r., To Dave Matthews Band (1005657), Pat Benatar (882207), The Doobie Brothers (784729), Soundgarden (722931) i Judas Priest (675434).

Thin Lizzy zajęła ósme miejsce w głosowaniu, a następnie Motorhead na dziewiątym miejscu, a Nine Inch Nails zajął jedenaste miejsce.

REKLAMA

rock and roll hall od fame wyniki 2020rock and roll hall od fame wyniki 2020 https://www.rockhall.com

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory