Stefan Machel kończy dziś 60 lat!

Sylwia Sudnikowska
12.02.2020 13:10
A A A
Festiwal Nowe Spojrzenie rozpoczął się, gdy do bazyliki dotarli uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny. Zwieńczeniem kilkugodzinnego rodzinnego pikniku był koncert TSA. To była prawdziwa gratka dla fanów rocka, bo grupa znana z takich przebojów jak

Festiwal Nowe Spojrzenie rozpoczął się, gdy do bazyliki dotarli uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny. Zwieńczeniem kilkugodzinnego rodzinnego pikniku był koncert TSA. To była prawdziwa gratka dla fanów rocka, bo grupa znana z takich przebojów jak "51" i "Trzy zapałki"... (ARKADIUSZ WOJTASIEWICZ)

Polski gitarzysta i basista, członek słynnego zespołu TSA, a także kompozytor i producent muzyczny- Stefan Machel obchodzi dziś swoje 60 urodziny.

O grze w zespole rockowym marzył od dziecka. Miał 14 lat, kiedy wspólnie z przyjaciółmi założył zespoł. Gry na gitarze uczył się w Młodzieżowym Domu Kultury. Zasłynął przede wszystkim grą w zespole TSA, w którym wraz z pozostałymi członkami tworzył historię muzyki heavy metalowej w Polsce.

Stefan Machel jest również członkiem Stowarzyszenia Autorów i Kompozytorów Scenicznych (ZAiKS), a także Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Muzyczno- słownych (SAWP).

Oprócz muzyki, jego wielką pasją jest żużel, którego kibicem jest od dziecka.

Więcej o:

SŁUCHAJ ROCK RADIA