Trasa odwołana! Ozzy Osbourne

REKLAMA
Niedawno poznaliśmy szczegóły trasy OZZY's 2020 North American "NO MORE TOURS 2" Teraz niestety Ozzy przychodzi do fanów z przykrą wiadomością. Musiał odwołać trase ze względu na swój stan zdrowia.
REKLAMA

“I’m so thankful that everyone has been patient because I’ve had a shit year,” Jak sam Ozzy przyznaje, za nim ciężki rok ale nie chce też zawieść swoich fanów. Osoby które zakupiły bilety na “NO MORE TOURS 2” dostaną zwrot pieniędzy i będą pierwsze w kolejce do kupna biletów na kolejną trasę Osbourna.

REKLAMA

“I don’t want to start a tour and then cancel shows at the last minute, as it’s just not fair to the fans. I’d rather they get a refund now and when I do the North American tour down the road, everyone who bought a ticket for these shows will be the first ones in line to purchase tickets at that time.”

W komentarzach pod postem na Facebooku fani dają Ozziemu dużo wsparcia. Nie gniewają się za odwołanie trasy, wręcz popierają jego decyzje i życzą mu dużo zdrowia.

"Z całym szacunkiem, po prostu martw się o swoje zdrowie i spędzaj czas z rodziną. Dałeś swoim fanom 50 wspaniałych lat rozrywki. Dziękuję za wspomnienia warte dekad."

Przypominamy że jakiś czas temu plotki zostały potwierdzone i oficjalnie już wiemy że Osbourne cierpi na chorobę parkinsona. W kwietniu Ozzy ma udać się do Szwajcarii na leczenie które ma potrwać 6 do 8 tygodni.

REKLAMA

Mamy nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem i książę ciemność będzie czuł się lepiej. Dużo zdrowia Ozzy!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory