Covidowe Rock & Roll Hall of Fame [WIDEO]

REKLAMA
Tegoroczna edycja legendarnego już wydarzenia miała mieć miejsce w maju, jednak, z wiadomych przyczyn, ceremonia odbyła się w innej formie.
REKLAMA

W tym roku do Rock & Roll Hall of Fame zostali wprowadzeni: Depeche Mode, Whitney Houston, The Doobie Brothers, T. Rex, Nine Inch Nails i The Notorious B.I.G.

REKLAMA

I ta myśl: dlaczego oni się tam znaleźli dopiero teraz? Trzeba pamiętać, że warunkiem nominacji jest upływ co najmniej 25 lat od premiery debiutanckiego albumu.

W nocy 8 listopada (polskiego czasu) na platformie HBO odbyła się emisja programu zastępującego tradycyjną galę. Fragmenty są już dostępne na oficjalnym kanale muzeum w serwisie YouTube. Znajdziecie tam nie tylko przemówienia nagrodzonych, ale też wielu artystów, którzy opowiedzieli o wpływie tegorocznych laureatów na ich twórczość.

 

Miejmy nadzieję, że to ostatnia gala on-line, bez koncertu.

Jeszcze w zeszłym roku na ceremonii zagrali Def Lepard, nagrodzono także między innymi The Cure, The Zombies i Radiohead. Zobaczcie koncert z zeszłego roku, bez limitów publiczności, maseczek, ale za to z żywą klasyką rocka!

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory