Specjalny zestaw na 50 lecie URIAH HEEP

REKLAMA
Brytyjska legenda, zespół Uriah Heep należy do wielkiej czwórki hard rocka, razem z Led Zeppelin, Deep Purple i Black Sabbath. Z pewnością jest także jednym z najbardziej ciekawych zespołów w historii - tak pod kątem muzyki, jak i tekstów.
REKLAMA

Tym wielkim i ambitnym projektem, którym jest super deluxe box set, zespół świętuje 50. lecie swojej kariery. Box został stworzony w ścisłej kolaboracji z członkami z oryginalnego składu zespołu: Mick Box, Paul Newton, Lee Kerslake oraz nieżyjący już Ken Hensley

REKLAMA

Ten pięknie prezentujący się box set zawiera wszystkie oryginalne 25 albumów na CD, w tym 4 CD, które zostały skompilowane przez oryginalnych członków zespołu. Zestaw zawiera również album “The Magician’s Birthday”, zremasterowany przez Andy’ego Peasrce’a, znanego ze współpracy z m.in. Lou Reedem i Black Sabbath.

Uriah Heep - zestaw płytUriah Heep - zestaw płyt mat. prasowe

‘Ten box set przepełnia mnie dumą i zabiera w muzyczną podróż, która mi się marzyła. My nadal jesteśmy na tej magicznej wycieczce, ale móc dotrzeć do 50. lecia naszej działalności to niezwykłe osiągnięcie, z którego jesteśmy dumni. To była jazda jak na kolejce górskiej, która jak widać nadal trwa i nie widać jej końca, więc z dumą obchodzimy nasze 50.te urodziny tym niezwykłym box setem, nad którego powstaniem bardzo mocno pracowało całe BMG. Przy okazji wspominamy tych wszystkich muzyków, którzy poszli do rock’n’rollowego nieba, a którzy byli częścią tej fantastycznej przygody. Szczęśliwe dni!’ mówi Mick Box.
 
Siedzę sobie tuż przed moimi 75. urodzinami, z przyjemnością myślami przeskakuję te 50 lat wstecz, kiedy ja, Mick, David, Gary i Lee byliśmy tuż przed czymś wielkim!
Teraz to będzie jeszcze łatwiejsze patrząc na ten niezwykły box set, który stworzyło BMG, żeby świętować ten muzyczny kamień milowy. To idealny hołd złożony grupie, która tyle osiągnęła, Mickiemu i chłopakom, którzy nadal ciągną tę legendę, no i oczywiście wszystkim Wam, którzy to umożliwiliście. Ogromne i szczere podziękowania dla wszystkich zaangażowanych.” - tak przed śmiercią komentował wydawnictwo Ken Hensley.

 Przywołując czasy, kiedy rock progresywny, hard rock I heavy metal współistniały w erze wielkich przełomów muzycznych, box set pozwala prześledzić ewolucję Uriah Heep. Od początkujących, niedoświadczonych muzyków studyjnych, którzy mieli do udowodnienia światu wszystko, do wielkich gwiazd rocka.

 Zespół sprzedał ponad 40 milionów płyt na całym świecie, Uriah Heep to inspiracja dla niezliczonej ilości zespołów metalowych. Żeby wymienić tylko te najbardziej znane: DIO, King Diamond, czy także Krokus, Demons & Wizards, Fifth Angel, Axel Rudi Pell, a nawet A-ha. Wszyscy oni wymieniają Uriah Heep jako osobistą inspirację, a W.A.S.P., Tesla, czy Blackmore’s Night nagrywali ich utwory.

REKLAMA

Fifty Years In Rock godnie świętuje wyjątkową twórczość, tego unikalnego zespołu, który doczekał się wielu naśladowców, ale któremu nikt nie dorównał. Tym box setem Uriah Heep obchodzi 50. lecie!

Słuchaj uważnie i zgarnij ten niesamowity zestaw! 

Rock Radio Poleca na Wynos, zawsze w weekendy od 15:00 do 20:00

Zestaw można wygrać już w najbliższy weekend 28-29 listopada!

REKLAMA

Nie udało się wygrać? Kliknij tu: https://uriahheep.lnk.to/50YIRPR

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory