Narkotyczna jazda w animacji Osbourna

REKLAMA
1972, Los Angeles. Uzbrojona po zęby policja otacza dom wynajmowany przez Black Sabbath. To Ozzy w trakcie odpoczynku po nagrywaniu albumu "Vol. 4" niechcący włączył alarm. Wspominając ten incydent kilka dekad później razem z raperem Post Malone Ozzy tworzy animację do utworu "It's a raid". Opublikowanej rok temu piosenki można było posłuchać na dzień przed wydaniem albumu "Ordinary Man", z którego pochodzi.
REKLAMA

 „Siedzę sobie, świeże powietrze, słońce świeci, koka tuż obok, alkohol. Pomyślałem sobie  „Ja piep**e zrobiłem to!” Jest cholernie gorąco, wytrzymać się nie da. Nagle zauważyłem jakieś przyciski na ścianie. Pomyślałem  „To musi być klima”. Wcisnąłem ten piep**ony guzik i w ciągu 5 minut 4 z 5 radiowozów policji wyło na podjeździe. Zacząłem krzyczeć  „To pierdo**ny nalooooot!!” – Ozzy opowiada w wywiadzie dla SiriusXM. 

REKLAMA

 „A więc ja i mój kumpel wzieliśmy miskę koki i zwialiśmy do łazienki. Nie mogłem tego wyrzucić! Biały proszek wysypywał się z moich piep**onych uszu. Nie spałem później przez następnych kilka dni”

 

Już drugi raz Ozzy współpracuje z Post Malone. Muzyk brał udział w numerze rapera  „Take what you want” z albumu  „Hollywood’s Bleeding” (2019). Przed tym, jak sam Ozzy przyznaje, o twórcy nie słyszał. Później artyści występowali razem dwukrotnie, jednak przez pandemię trudno było im się spotkać, aby nagrać teledysk, stąd dzika animacja do  „It’s a raid”.

Podekscytowany nowymi utworami producent  „Ordinary Man” Andrew Watt w wywiadzie dla  „Guitar World” zaanonsował, że Osbourne jest już w połowie pracy nad nowym albumem.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory