Gra na telefon od zespołu QUEEN

REKLAMA
Z okazji 50-lecia zespołu możemy zagrac w grę Qeen: Rock Tour , która jest teraz dostępna na iOS i Androida , to pierwsza oficjalna gra od zespołu.
REKLAMA

Gra Queen: Rock Tour da graczom możliwość zagrania fragmentów kultowych piosenek zespołu, jednocześnie wcielając się w postaci muzyków. Gracze będą mogli grać jako Freddie Mercury, Brian May, John Deacon lub Roger Taylor i wystąpić w 10 historycznych miejscach na całym świecie, odtwarzając kultowe trasy koncertowe zespołu.

REKLAMA

W grze znajdzie się 20 największych hitów zespołu, w tym „We Will Rock You”, „Radio Ga Ga” i „Don't Stop Me Now”. Wysokie wyniki odblokują ciekawostki o zespole i ekskluzywne zdjęcia z oficjalnych archiwów Queen .

„Poświęciliśmy ogromną uwagę szczegółom historii, autentyczności i artyzmu Queen, aby stworzyć odpowiedni hołd dla jednego z najważniejszych zespołów w historii rocka i wyznaczyć nowe standardy, w jaki sposób gry muzyczne skoncentrowane na zespołach mogłyby być dziś wykonywane na urządzeniach mobilnych, - powiedział w komunikacie prasowym dyrektor kreatywny Gamesloft, Cedric Ratajczak.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory