19 lat temu zamieszkalismy z rodziną Ozziego Osbourne'a

REKLAMA
Właśnie minęło 19 lat odkąd po raz pierwszy na antenie MTV pojawiał się kultowy i pełen kontrowersji serial "Rodzina Osbourne'ów"! Ten realisty-show był strzałem w dziesiątkę osiągakąc fenomenalne wyniki w 2002 roku.
REKLAMA

Serial da się opisać w zaledwie trzech słowach: humor, szaleństwo, dystans, czyli to, czego w dzisiejszych czasach każdemu z nas brakuje. Czy ktoś jeszcze pamięta życie szalonego heavymetalowca oraz jego żony Sharon, córki Kelly oraz syna Jack? Jeśli nie, my dzisiaj prezentujemy Wam kilka najlepszych momentów z ich udziałem

REKLAMA

Już od pierwszej minuty pierwszego odcinka wiesz doskonale, że tej rodziny nie da się nazwać normalną, ale i tak masz ochotę uczestniczyć w ich amerykańskim życiu.  W pierwszym sezonie poznasz tajemnicę tatuażu na pośladku w kształcie orła, dowiesz się jak "zepsute i nie wytresowane" są psy Osbourne'ów i dlaczego nikt nie lubił Jacka. Jak to mówił sam Ozzy „Właśnie tacy jesteśmy. Jesteśmy Osbournes. Uwielbiam to”.

 

W każdym kolejnym sezonie mogliśmy poznawać od środka życie rodziny króla mroku. 

W drugim sezonie  Kelly próbuje uciec z nowym chłopakiem do Vegas, Jack tańczy z Christiną Aguilerą, a Ozzy z synem po raz pierwszy od siedemnastu lat wybierają się na... ryby.

W trzecim sezonie dochodzi do niesamowitych zwrotów akcji: Ozzy traci pierścionek z brylantem o wartości ponad 100 000 $, a po dwóch latach Jack w końcu ścina włosy.

REKLAMA

W ostatnim sezonie pojawia się gość specjalny sir Elton John, który wręcza Ozzy'emu drogi naszyjnik, czym wprawia go w zakłopotanie, a cała rodzina próbuje pozbierać swoje życie do kupy.

Ciężko streścić najciekawsze momenty, dlatego zapraszamy na kompilację wszystkich sezonów:

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory