KULT z mocnym utworem, premiera płyty 28 maja.

REKLAMA
Wielki powrót KULTU! Jedna z najsłynniejszych polskich kapel przedstawia nowy album - jego premiera już 28 maja! Promuje go jeden z najodważniejszych utworów Kultu - "Wiara". To trzeba usłyszeć!
REKLAMA

"Ostatnia płyta", jak głosi przewrotny tytuł, to wydawnictwo wyjątkowe i przede wszystkim długo oczekiwane - to pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny KULTU.

REKLAMA

Będzie to wydawnictwo różnorodne stylistycznie, pełen rozmaitych inspiracji muzycznych - od bluesa, jazzu, po cięższe rockowe utwory. W nagraniach albumu udział brali dwaj muzycy niezwiązani wcześniej z grupą - saksofonista Mariusz Godzina (wcześniej m. in. Buldog) oraz klawiszowiec Konrad Wantrych (współpracujący z Kazikiem przy albumie "Zaraza").

"Ostatnia płyta" ukaże się między innymi w wersji winylowej - limitowana edycja, w sprzedaży tylko do 12 maja.

Premiera płyty zaplanowana jest na 28 maja.

Pierwszy utwór zapowiadający album - jest to kawałek "Wiara". Bardzo emocjonalny, bardzo nietypowy - a przede wszystkim z odważnym, wyrazistym przesłaniem! Tekst autorstwa Kazika w mocnych słowach odnosi się do kwestii wiary i kleru. Kazik, artysta, który zawsze śpiewa to, o czym myśli, i tym razem nie zostawia żadnych złudzeń i niedopowiedzeń.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory