Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni wspólnie reinterpretują utwór "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał"

REKLAMA
Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni połączyli siły, tworząc własne reinterpretacje największego przeboju Skaldów - "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał". Z okazji 85-lecia Tymbarku każdy z artystów przygotował swoją autorską wersję utworu znanego także z komunikacji marki. Cztery wersje piosenki można dowolnie miksować dzięki interaktywnemu teledyskowi, a nawet samemu dołączyć do zaangażowanych w akcję muzyków, korzystając z innowacyjnej aplikacji wykorzystującej technologię "deep fake".
REKLAMA

Co się wydarzy, gdy Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i zespół Kwiat Jabłoni wezmą na warsztat jeden z najpopularniejszych polskich utworów o miłości? Odpowiedź jest bardzo prosta – powstaną cztery absolutnie wyjątkowe i autorskie reinterpretacje! Każdy z muzyków zmierzył się z przebojem Skaldów i nadał mu własny, niepowtarzalny charakter. Taką muzyczną mieszankę zainicjowała marka Tymbark, z którą nieodzownie związany jest przebój „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał". Oficjalny teledysk zaczyna się od popowej wersji Sanah. Następnie usłyszeć można Artura Rojka znanego z klimatów alt oraz rockowych. Kolejna muzyczna wolta następuje w trzeciej zwrotce – wszystko dzięki Vito Bambino. Utwór kończy natomiast duet Kwiat Jabłoni, wprowadzając słuchaczy w folkowo-popowy nastrój.

REKLAMA

Tymbark - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochałTymbark - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Materiał promocyjny

Piosenka nie ma jednak tylko jednego wariantu, a każdy może ją dowolnie miksować. Czwórka artystów stworzyła bowiem własną reinterpretację całego utworu, dlatego dzięki podziałowi na zwrotki i interaktywnemu teledyskowi, widzowie mogą przygotowywać różne piosenki i teledyski – w zależności od nastroju i preferencji. To jednak nie koniec! Zastosowana w klipie technologia „deep fake" pozwala „dołączyć" do artystów i wziąć udział w teledysku razem z nimi. Klip można zobaczyć i dowolnie przerabiać na www.wszystkomimowi.pl. Teledysk wyreżyserował Krzysztof Grajper, a produkcją części interaktywnej zajęło się studio Panowie Programiści.

 
– Piosenka „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" od lat towarzyszy komunikacji Tymbarku – mówi Dorota Liszka, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej i Public Affairs Grupy Maspex. – Z okazji 85-lecia marki postanowiliśmy odświeżyć ten utwór, nadając mu współczesnego charakteru. Cieszymy się, że ten projekt zrealizowali wyjątkowi artyści, reprezentujący odmienne muzyczne style. Dzięki dodatkowym możliwościom dla każdego odsłuchiwanie piosenki może być unikalnym, bardzo indywidualnym doświadczeniem. Każdy z nas będzie mógł wybrać swoją ulubioną reinterpretację lub dowolnie bawić się utworem i teledyskiem. Dodatkową niespodzianką jest możliwość dołączenia do klipu

- mówi Dorota Liszka, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej i Public Affairs Grupy Maspex.

Tymbark - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochałTymbark - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Materiał promocyjny

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory