40. rocznica wydania "Tatoo You"!

REKLAMA
Nowa limitowana edycja albumu The Rolling Stones!
REKLAMA

Już dzisiaj dostępne dla wszystkich specjalne wydanie jednej z najważniejszych płyt Stonesów.

REKLAMA

Album wraca w nowej, zmasterowanej wersji i aż dziewięcioma nie wydanymi wcześniej utworami. Lost and Found : Rarities to utwory jeszcze z czasów oryginalnego wydania płyty czyli 1981 roku z dogranymi nowymi wokalami i partiami gitarowymi. Singel zapowiadający płytę „Living In The Heart Of Love", dotarł do fanów już miesiąc temu.

 

Krążek dostępny jest w luksusowej wersji winylowej i CD. W tym wydaniu znajdą się także bonusowe nagrania z koncertów na żywo, między innymi „Still Alive" ze stadionu Wembley z 1982 roku, a także załączony album ze zdjęciami z tras koncertowych i sesji nagraniowych.

Na płycie będzie można usłyszeć także kolaboracje z legendą blues’a Jimmy’m Reed’sem w utworze „Shame Shame Shame" i soulowym wokalistą Dobie’m Grays’em w kultowym „Start Me Up".

Po szaleństwie lat 60. i hardcorowych 70. zespół wkraczał w trzecią dekadę wspólnego grania, co wtedy na rynku było prawie niemożliwe. Losy rockmanów były niepewne, ich kariera mogła się szybko zakończyć. Potrzebny był natychmiast nowy, przełomowy album. Jak mówił wtedy Keith Richards:„Muzyka musi się starzeć jak dobre wino… "

REKLAMA

Stonesi mieli jednak asa w rękawie, dużo dobrych kawałków, z poprzednich sesji nagraniowych, których świat jeszcze nie usłyszał.

Producent zespołu Chris Kimsey znalazł w utworach nie wydanych przy okazji Emotional Rescue i Some Girls, zalążek materiału na płytę. I tak po mniej więcej pół roku w studio ukazała się wyjątkowa „Tattoo You".

Już w przyszłym tygodniu płyty do wygrania na antenie Rock Radia!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory