Wielka kolekcja najgłosniejszych utworów Motörhead 'EVERYTHING LOUDER FOREVER' - zapowiedź

REKLAMA
Motörhead.życiowa siła, energia, styl życia i najgłośniejsza, najbrudniejsza muzyka miażdżąca XX i XXI wiek. Dzikie brzmienie, które jest diabelską synergią rocka, punka i heavy metalu to znak rozpoznawczy mocy Motörhead. Dla milionów słuchaczy byli doświadczeniem zmieniającym życie, nieśli ze sobą ducha i styl życia, które mówiło z dumą 'Kochanie, jesteśmy w domu i nie zajmuj się sprzątaniem, bo jesteśmy tu żeby się dobrze bawić!'. Przycisk 'stop' nigdy nie istniał dla pożądliwego życia Motörhead i między innymi dlatego stali się legendą.
REKLAMA

Przez 40 lat kariery, którą można określić jako nieustająca szarża, zespołowi przewodził Ian ‘Lemmy’ Kilmister, stając się przy tym jedną z nielicznych ikon kultury. W prawdziwie zawadiackim stylu podróżował po wszystkich scenach, ulicach i oceanach tego świata niczym Mad Max, pirat prawdy, krzyczał głośno dobrą nowinę i przeklinał złego. Ze swoim wysokooktanowym dźwiękiem i tekstami, Motörhead wydali 22 studyjnych albumów przez te ponad cztery dekady kariery i gościli na szczytach list

REKLAMA

przebojów, wygrywali nagrody takie jak m.in. Grammy i osiągnęli 20 milionową sprzedaż. Ich największy przebój ‘Ace Of Spades’, stał się hymnem Motörhead, który doskonale uchwycił ich podejście do życia i dotarł do milionów słuchaczy, wybijając wielkie dziury w odtwarzaczach, co robi po dziś dzień. Nic nie było cięższe i szybsze, nic surowsze a z pewnością nic głośniejsze, tworząc z Motörhead eliksir kulturowy, który był regularnie wchłaniany przez wszystkie gatunki. Nie trzeba wierzyć na słowo, wystarczy rozejrzeć się wokoło siebie na każdym heavy metalowym, punkowym czy alternatywnym koncercie, a dostrzeże się z pewności bojową świnię - logo Motörhead i nazwę zespołu pisaną gotykiem na koszulkach, kurtkach, a nawet na rękach, ramionach czy nogach fanów, którzy je sobie wytatuowali: fani rocka, metalu, punku, motocykliści, przeróżnej maści buntownicy i wolnomyśliciele, a nawet sportowcy na całym świecie. Kulturowy wpływ Motorhead jest praktycznie niezrównany i nadal się rozszerza, obejmując tak młodych jak i starszych słuchaczy, rozpalając ich serca i umysły, daje zastrzyk adrenaliny, rozrywki, a nawet określa ich tożsamość.

Ta kolekcja to wielki zbiór utworów Motörhead, które stworzyły ten kulturowy fenomen i reprezentuje każdą z epok historii zespołu w jednym miejscu. Uważamy że jeśli do tego chorego świata, w którym żyjemy, zdecydują się przylecieć jacyś przedstawiciele obcej cywilizacji i wpadną do nas na herbatkę pytając ‘co to jest ten ‘Motörhead’ którego echo słyszymy w naszych domach miliony lat świetlnych stąd?’, to będziecie mogli im w odpowiedzi puścić ‘Everything Louder Forever’ i będziecie pewni że to wyjaśni wszystko. I kupcie po dwa egzemplarze, bo z pewnością nie wyjdą nie biorąc jednego dla siebie. Czy jakoś tak….

2CD & 4LP LISTA UTWORÓW:

Overkill

REKLAMA

We Are Motörhead

Snaggletooth

Rock It

Orgasmatron

REKLAMA

Brotherhood Of Man

In The Name Of Tragedy

Bomber

Sacrifice

REKLAMA

The Thousand Names Of God

Love For Sale

Killed By Death

I’m So Bad (Baby I Don’t Care)

REKLAMA

Smiling Like A Killer

Sharpshooter

Queen Of The Damned

Keys To The Kingdom

REKLAMA

Cradle To The Grave

Lost Johnny

The Game

Ace Of Spades

REKLAMA

Burner

Stone Dead Forever

Bad Woman

Just Cos You Got The Power

REKLAMA

Stay Out Of Jail

No Class

I Am The Sword

The Chase Is Better Than The Catch

REKLAMA

God Save The Queen

R.A.M.O.N.E.S.

Iron Fist

Rock Out

REKLAMA

Dirty Love

Shine

Overnight Sensation

On Your Feet Or On Your Knees

REKLAMA

I Ain’t No Nice Guy

Sucker

1916

Choking On Your Screams

REKLAMA

Motörhead

Również dostępne są wydania 2CD, 2LP, 4LP, pliki do pobrania, dostępne na platformach streamingowych oraz na Sony 360 reality audio.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory