Foo Fighters zagrają w horrorze!

REKLAMA
Nowy pełnometrażowy film z gwiazdami rocka!
REKLAMA

Minął już tydzień od Halloween, ale rockowy mrok trwa cały czas. Najlepiej w tym klimacie czują się rockmani z Foo Fighters.

REKLAMA

Kilkanaście godzin temu zespół ogłosił termin premiery najnowszego filmu pt. „Studio 666". Horror i komedia pomyłek w jednym. Mroczny klimat, gore i jak na rockandrollowców przystało mnóstwo dobrej muzyki.

Film został nakręcony w tej samej posiadłości gdzie Foo Fighters nagrywali swoją ostatnią płytę „Medicine at Midnight". Dom oczywiście był nawiedzony! Zespół już wcześniej zaskakiwał nieoczywistymi rozwiązaniami, przy produkcji klipów. Mieszanka bezkompromisowego humoru z rockowym pazurem zdecydowanie sprawdzi się na dużym ekranie. Produkcja trafi do kin 22. lutego.

Dave Grohl, frontman zespołu o filmie:

„Po dekadach niedorzecznych klipów i serii śmiesznych dokumentów o pracy w zespole, nadszedł w końcu czas aby wejść na inny poziom. […] Chcieliśmy uchwycić tą klasyczną magię rock and rolla, którą mają uwielbiane przez nas filmy. W końcu po dwóch latach możemy to oficjalnie ogłosić! Szykujcie się na śmiech, krzyk i headbanging z popcornem w ręku, do ostrych brzmień."

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory