Pozdrowienia z Końca Świata - nietypowa promocja produkcji Netflixa

REKLAMA
Zobacz pomnik pamięci ludzkości, która nie patrzyła w górę
REKLAMA

W małej miejscowości Koniec Świata w województwie wielkopolskim pojawił się niezidentyfikowany pomnik, który przypomina meteoryt. Skąd się wziął i co symbolizuje? Czy to właśnie tam dojdzie do zagłady naszej planety? Czy to początek wydarzeń przedstawionych w najnowszym filmie Netflix Nie patrz w górę? W sumie, kogo to obchodzi - kiedy możemy napić się smacznej kawusi.

REKLAMA

Pomnik w Końcu Świata, który upamiętnia ludzkość

Pamięci Ludzkości, która nie patrzyła w górę - te słowa widnieją na pomniku postawionym przez Netflix w miejscowości Koniec Świata. Monument jest największym monolitem chromowanym natryskowo w Polsce. Waży 1700 kilogramów, ma 4 metry wysokości, przedstawia meteoryt i nawiązuje tym samym do ogromnego zagrożenia, przedstawionego w najnowszym filmie Nie patrz w górę w reżyserii Adama McKay’a.

W filmie McKay’a naukowcy Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, niewiele osób się nią przejmuje, a społeczeństwo zmanipulowane słowami polityków (Meryl Streep) zamiast zatrzymać się i "spojrzeć w górę", skupia się na obracaniu zagrożenia w żart i czerpaniu z niego zysków. Zbliżająca się do naszej planety kometa wielkości Mount Everest to klikalny temat show-biznesowy czy niepowtarzalna okazja do zrobienia idealnego selfie!

Obejrzyj relację z Końca Świata!

REKLAMA
 

Postawienie pomnika to dodatkowa, poza samą nazwą miejscowości, atrakcja turystyczna, która przyciągnie jeszcze więcej turystów do Końca Świata. Nieważne, czy widziałeś już film Nie patrz w górę - wybierz się na wycieczkę i zobacz pomnik na własne oczy! Od 29 grudnia możesz również odebrać wyjątkowe pamiątki w Urzędzie Gminy Kraszewice. Gadżety będą dostępne do wyczerpania zapasów w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku na hasło: "Ja w sprawie Końca Świata".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory