W tym tygodniu premiera albumu od Slash'a oraz Myles Kennedy i The Conspirators

REKLAMA
Płyta ukaże się 11 lutego 2022 roku za pośrednictwem Gibson Records we współpracy z BMG.
REKLAMA

SLASH wraz z zespołem przemierzył cały kraj aż do Nashville, gdzie nagrał nowy album w historycznym RCA Studio A z producentem Dave'm Cobbem (Chris Stapleton, John Prine, Jason Isbell, Brandi Carlile), odkrywając nowe, oszałamiające brzmienie i styl, a wszystko to uchwycone zostało na żywo w studio. Cobb podzielał pragnienie zespołu, aby nagrać utwory na żywo w studio, włączając w to solówki gitarowe i wokale – co wydarzyło się po raz pierwszy w przypadku tej grupy. 

REKLAMA
 

Poprzednie albumy zespołu z ostatniej dekady, "Apocalyptic Love", "World on Fire" i "Living The Dream", kontynuowały zwyżkową trajektorię - wszystkie osiągnęły Top 5 na amerykańskim Billboardzie i dotarły na Top 10 na 12 głównych listach przebojów na całym świecie. Do tej pory trzy albumy SMKC zdobyły 10 kolejnych Top 5 singli radiowych, zapoczątkowały wyprzedane światowe trasy koncertowe i przyniosły Slashowi z zespołem największe uznanie krytyków w ich karierze, a ich ostatni krążek "Living The Dream" (2018) został wyróżniony przez m.in. Los Angeles Times, Classic Rock, Guitar World, Loudwire, LA Weekly i uznano ten album za najlepszy zbiór utworów do tej pory w karierze grupy.

 

Chcecie dowiedzieć się więcej? Słuchajcie uważnie Rock Radia, już niedługo konkurs w którym będziecie mogli wygrać album "4"!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory