Dzis premiera albumu "4" od Slasha i darmowy koncert!

REKLAMA
SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS wydają dziś, w piątek 11 lutego, swój długo wyczekiwany czwarty album zatytułowany "4", płyta ukazuje się nakładem Gibson Records we współpracy z BMG.
REKLAMA

 Z całego świata napływają recenzje krążka, który jest już dostępny w wersji cyfrowej oraz w ekskluzywnych pakietach. Nowy album "4" można zakupić TUTAJ, a limitowaną edycję w pakietach można zamówić TUTAJ.

REKLAMA

SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS aka SMKC rozpoczęli właśnie swoją trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, w ramach której odwiedzą 28 miast. Wszystkie daty koncertów SMKC i bilety na te występy można znaleźć TUTAJ.

Również w dniu dzisiejszym, w piątek 11 lutego, będzie można na żywo zobaczyć stream darmowego koncertu SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS "Live at Studios 60", podczas którego SLASH i zespół wykonają w całości nowy album "4" na żywo, koncert dostępny będzie na YouTube i Facebooku Slasha, a rozpocznie się o godz. 20:00 CET,  zapisz się TUTAJ. Po występie SMKC "Live at Studios 60", na YouTube Premium będzie można obejrzeć na żywo Q&A ze SLASHem oraz odbędzie się afterparty. Zobaczcie i udostępnijcie zwiastun koncertu SMKC "Live at Studios 60": TUTAJ.

W poniedziałek 21 lutego SLASH będzie także gościł u komika i gospodarza talk show Conana O'Briena w jego nagradzanym podcaście "Conan O'Brien Needs A Friend", rozmowa dotyczyć będzie twórczości Slasha, nowego albumu artysty i nie tylko. Program "Conan O’Brien Needs A Friend" zobaczyć będzie można w poniedziałek, 21 lutego, TUTAJ.

Pierwszy singiel SMKC, "The River Is Rising", który Rolling Stone opisał jako "hałaśliwy" (2/3/2022) jest już ósmym z rzędu singlem zespołu na radiowym Top 10 i w tym tygodniu wspiął się na miejsce 8.

REKLAMA
 

kolejny utwór "Call Off The Dogs"

 

 i "Fill My World".

 

Po dekadzie i czterech albumach w karierze, "4" to pierwszy nowy krążek SLASHA z Mylesem Kennedy’m i Konspiratorami od 4 lat. SLASH i jego koledzy z zespołu: MYLES KENNEDY (wokal), BRENT FITZ (perkusja), TODD KERNS (gitara basowa i wokal) oraz FRANK SIDORIS (gitara i wokal), aka SMKC, podjęli współpracę z producentem Dave'm Cobb'em (Chris Stapleton, John Prine, Jason Isbell, Rival Sons), co zaowocowało najmocniejszą jak dotąd płytą zespołu. Nagrania odbyły się w RCA Studio A w Nashville, Cobb podzielał pragnienie zespołu, aby nagrać utwory na żywo w studio, włączając w to solówki gitarowe i wokale – co wydarzyło się po raz pierwszy w przypadku tej grupy.  

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory