Resist - nowy album od Midnight Oil

REKLAMA
Nowy album jest poniekąd oświadczeniem zespołu, który wielokrotnie głosił iż "lepiej umrzeć na nogach, niż żyć na kolanach". Jak sam tytuł wyjaśnia, "Resist" angażuje się w problemy dnia dzisiejszego i jutra. Jako singiel zwiastujący nową płytę wybrano utwór "Rising Seas", który odnosi się do kryzysu klimatycznego w typowo bezkompromisowy sposób.
REKLAMA

Zespół Midnight Oil potwierdził, iż nadchodząca trasa koncertowa będzie ich ostatnią, ale wcale nie oznacza to końca ich twórczości. Każdy z członków formacji będzie kontynuował własne projekty przez kolejne lata. Wszyscy pozostają bardzo otwarci na wspólne nagrywanie nowej muzyki w przyszłości, jak również wspieraniu innych artystów.

REKLAMA
 

„Resist" jest ich 15-tym studyjnym albumem, odkąd zespół wkroczył na post-punkową scenę muzyczną w 1978 roku. Zaczynali od koncertów w popularnych australijskich pubach i mniejszych klubach. Przez ostatnie cztery dekady stworzyli niezliczoną ilość utworów, w tym takie klasyki jak „I Don’t Wanna Be The One", „Power & The Passion", „US Forces", „Best of Both Worlds", „The Dead Heart" czy „Gadigal Land (feat. Dan Sultan, Joel Davison, Kaleena Briggs & Bunna Lawrie)".

Tracklista:

1. Rising Seas

2. The Barka-Darling River

REKLAMA

3. Tarkine

4. At the Time of Writing

5. Nobody’s Child

6. To the Ends of the Earth

REKLAMA

7. Reef

8. We Resist

9. Lost At Sea

10. Undercover

REKLAMA

11. We Art Not Afraid

12. Last Frontier

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory