Gwiazdka z nieba od Def Leppard!

Zespół na swoich oficjalnych kanałach opublikował link do tajemniczego odliczania oraz... do przepowiedni astrologicznych od każdego z członków zespołu. Czy jest to zapowiedź nowej muzyki?

15 i 16 marca na oficjalnym twitterze Def Leppard zostały opublikowane zagadkowe posty z linkiem do strony internetowej, na której możemy posłuchać przepowiedni astrologicznych od poszczególnych członków zespołu. Znajduje się tam również zegar, który zdaniem fanów odlicza czas do wydania nowego singla!

Co zawierają przepowiednie? Każda z nich składa się z jednego zdania, które z pozoru mogą nic nie znaczyć, jednak bardzo możliwe, że są to tytuły piosenek z nadchodzącego albumu lub fragmenty tekstu singla, którego premiera ma odbyć się dzisiaj. Wszystko wyjaśni się, gdy zegar na stronie pokaże 00:00:00. Sprawdźcie sami na stronie diamondstarhalos.com.

Ostatnią swoją płytę zatytułowaną Def Leppard zespół wydał 30 października 2015 roku. Teraz, po siedmiu latach wreszcie możemy się spodziewać nowego materiału. Czy to właśnie próbują nam przekazać członkowie zespołu w swoich przepowiedniach odczytanych prosto z gwiazd?

Nowego singla już dziś wieczorem będziecie mogli posłuchać na antenie Rock Radia! A już teraz jest on dostępny w serwisie YouTube:

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA